Županijsko natjecanje iz
INFORMATIKE/RAČUNALSTVA

 

 

   
 Službeni rezultati Županijskog natjecanja
Osnove informatike za strukovne škole:

 

Učenik

Razred

Naziv škole

Mentor

bodovi

1.  Leo Sikirić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Džemail Spahić 21,00
2.  Dino Đerđa 3 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Džemail Spahić 18,25
3.  Dino Gržanov 4 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Anamarija Friganović Goić 17,00
4.  Vito Ivanišević 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Džemail Spahić 15,50
5.  Antonio Brkic 1 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Džemail Spahić 13,75
6.  Šime Potočnjak 2 Tehnička škola Zadar Predrag Brzoja 13,00
7.  Andrija Pulic 2 Tehnička škola Zadar Predrag Brzoja 12,75
8.  Luka Grahovac 4 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Anamarija Friganović Goić 12,00
9.  Luka Peričin 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Džemail Spahić 7,50




 Službeni rezultati Županijskog natjecanja iz
informatike - ALGORITMI:

 

Učenik

Razred

Naziv škole Mentor

bodovi

1.  Stella Čolo 1 Gimnazija Franje Petrića Zadar Gojko Bukvić 130.0
2.  Marin Juršić 1 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Šime Smolić 0.0
1.  Leo Sikirić 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Šime Smolić 4.0
2.  Luka Peričin 2 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Šime Smolić 0.0
1.  Roko Basić 3 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Nino Mencl 8.0
2.  Dominik Karuc 3 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Šime Smolić 0.0
3.  Antonio Kutija 3 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Nino Mencl 0.0
1.  Ivan Adam Grgić 4 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Tonkica Strika 45.0
2.  Noel Lakić 4 Gimnazija Franje Petrića Zadar Gojko Bukvić 40.0
3.  Daniel Sekula 4 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Tonkica Strika 36.0
4.  Ante Petrović 4 Gimnazija Franje Petrića Zadar Marin Pašić 12.0
4.  Filip Simicevic 4 Gimnazija Franje Petrića Zadar Gojko Bukvić 12.0
5.  Frane Golem 4 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Šime Smolić 0.0
5.  Dino Gržanov 4 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Šime Smolić 0.0
5.  Mihael Hajnić 4 Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Šime Smolić 0.0

 


 Službeni rezultati Županijskog natjecanja
Osnove informatike za GIMNAZIJE:

 

Učenik

Razred

Naziv škole Mentor

bodovi

1.  Donat Zausnigg 2 Gimnazija Vladimira Nazora Zadar Matea Zubčić 16,25
2.  Danijel Iglic 3 Gimnazija Vladimira Nazora Zadar Matea Zubčić 16,00
3.  Antonio Zubčić 4 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Tonkica Strika 15,50
4.  Hary Samardžić 4 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Tonkica Strika 15,25
5.  Luka Perišić 3 Srednja škola Bartula Kašića Pag Šime Gligora 13,25
6.  Mislav Fabijanić 3 Srednja škola Bartula Kašića Pag Šime Gligora 10,00
7.  Marino Bubić 1 Gimnazija Vladimira Nazora Zadar Matea Zubčić 8,50
7.  Bruno Nekić 1 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Nino Mencl 8,50
 
8.  Ivan Škoda 3 Srednja škola Bartula Kašića Pag Šime Gligora 7,75

 

 


  Službeni rezultati županijskog natjecanja Osnove informatike za PM gimnazije:

 

Učenik

Razred

Naziv škole Mentor

bodovi

1.  Matko Grbić 2 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Tonkica Strika 15,00
2.  Jakov Košutić 2 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Tonkica Strika 10,00
3.  Petra Knežević 2 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Tonkica Strika 9,75
4.  Marin Viduka 2 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Tonkica Strika 7,75
5.  Matea Pocrnić 2  Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Tonkica Strika 5,50
 

© RivaOn - Zadnja promjena: