Županijsko natjecanje iz biologije

PRIVREMENI REZULTATI
(do potvrde Državnog povjerenstva)

 
održano u Gimnaziji Vladimira Nazora 12. ožujka 2019.
Sudjelovalo je 40 učenika iz 5 srednjih škola Zadarske županije

 

     1. razred

 

 

Učenik Naziv škole Mentor bod
1.  Ivan Šango Gimnazija Vladimira Nazora Sanja Fabac 37,5
2.  Petar Kardum Gimnazija Franje Petrića DanijelGulin 32
3.  Filip Japundžić Gimnazija Vladimira Nazora Sanja Fabac 29
4.  Đana Pavić Gimnazija Franje Petrića Sanja Šimac 28
5.  Marta Diklan Gimnazija Franje Petrića Sanja Šimac 27,5
5.  Petra Medić Gimnazija Vladimira Nazora Sanja Fabac 27,5
6.  Laura Petrić Gimnazija Vladimira Nazora Sanja Fabac 26,5
7.  Jelena Markulin Gimnazija Franje Petrića Sanja Šimac 23,5
8.  MarijaTomkić Gimnazija Vladimira Nazora Sanja Fabac 12
      2. razred

 

 

Učenik Naziv škole Mentor bod
1.  Lovre Medanić Gimnazija Franje Petrića -Zadar DanijelGulin 43,5
2.  Petar Panjak Gimnazija Franje Petrića -Zadar DanijelGulin 43
3.  Mia Žuvela Gimnazija Franje Petrića -Zadar DanijelGulin 39,5
3.  Petra Vrsaljko SŠ Kneza Branimira -Benkovac PavaBićan 39,5
4.  Alma Pastorčić Gimnazija Franje Petrića -Zadar DanijelGulin 37,5
4.  Antonela Joza Gimnazija Franje Petrića -Zadar DanijelGulin 37,5
5.  Karla Hartmann Gimnazija Franje Petrića -Zadar DanijelGulin 36,5
6.  Sara Patricia Pavić Gimnazija Franje Petrića -Zada DanijelGulin 29
      3. razred

 

 

Učenik Naziv škole Mentor bod
1.  Stipe Adžić Gimnazija Jurja Barakovića Ivana Sorić 44
2.  Jakov Šulentić Gimnazija Vladimira Nazora Sanja Fabac 40
2.  Leonarda Vlahov Gimnazija Franje Petrića - Zadar Danijel Gulin 40
3.  Marta Antulov Gimnazija Franje Petrića - Zadar Danijel Gulin 39,5
3.  Iva Magaš Gimnazija Franje Petrića - Zadar Danijel Gulin 39,5
4.  Karlo Žepina Gimnazija Franje Petrića - Zadar Danijel Gulin 37,5
5.  Luka Horvat Gimnazija Franje Petrića - Zadar Danijel Gulin 37
6.  Ana Sambunjak SŠ Biograd na Moru Sanja Stipić 36
6.  Sara Vranjković Gimnazija Franje Petrića - Zadar Danijel Gulin 36
7.  Andre Biloglav Gimnazija Franje Petrića - Zadar Danijel Gulin 35,5
8.  Katarina Arbanas Gimnazija Franje Petrića - Zadar Danijel Gulin 35
9.  Luka Pavlović Gimnazija Vladimira Nazora Sanja Fabac 31
10.  Gabriela Ušljebrka SŠ Kneza Branimira - Benkovac Pava Bićan 28
10.  Stela Šarić Gimnazija Franje Petrića - Zadar Danijel Gulin 28

 

   4. razred
 

 

Učenik Naziv škole Mentor bod
1.  Matej Grzunov Gimnazija Franje Petrića - Zadar Doma Zidar 39
2.  Gloria Bojo Gimnazija Jurja Barakovića Anita Talapka- Berghaus 34
3.  Livia Mazić-Palestrina Gimnazija Franje Petrića - Zadar Doma Zidar 32
4.  Zvonimir Jukić Gimnazija Franje Petrića - Zadar Doma Zidar 31,5
5.  Ivana Karuc  Gimnazija Jurja Barakovića Anita Talapka- Berghaus 30,5
6.  Luka Režan  Gimnazija Franje Petrića - Zadar Doma Zidar 29,5
7.  Antonela Perić Gimnazija Jurja Barakovića Anita Talapka- Berghaus 28,5
8.  Martin Matošić Gimnazija Jurja Barakovića Anita Talapka- Berghaus 25,5
9.  Anđela Gravić Gimnazija Jurja Barakovića Anita Talapka- Berghaus 23,5
 

© RivaOn - Zadnja promjena: