Županijsko natjecanje iz
OSNOVA INFORMATIKE

 

 

   U petak, 09. veljače 2018., od 09.00 do 14.00 sati održano natjecanje učenika svih srednjih škola u prostorijama Tehničke škole Zadar.

Natjecanje se odvijalo u 7 kategorija i to:
 I- Osnove informatike za: Strukovne škole, gimnazije i PM gimnazije
II- Algoritmi za: srednje škole1, srednje škole 2, srednje škole 3 i srednje škole 4

   Učenici Strukovne škola Vice Vlatkovića postigli izvrsne rezultate. U kategoriji Osnove informatike strukovne škole učenici su osvojili 1. mjesto i 3. mjesto u kategoriji Osnove informatike srednje škole, te 1. mjesto u kategoriji Algoritmi za srednje škole 3

   Prema neslužbenim rezultatima učenik Valentino Vukelić, mentor Džemail Spahić bit će pozvan na državno natjecanje u kategoriji Osnove informatike strukovne škole.

Na Web stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje možete vidjeti sve rezultate:

Osnove informatike strukovne škole
https://informatika.azoo.hr/natjecanje/dogadjaj/488/rezultati

Algoritmi – srednje škole 3
https://informatika.azoo.hr/natjecanje/dogadjaj/485/rezultati
 

    Službeni rezultati Županijskog natjecanja Osnove informatike za strukovne škole:

 

Učenik Naziv škole Mentor bodovi
1.  Valentino Vukelić Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Džemail Spahić 22,5
2.  Vjeko Kolanović Tehnička škola Zadar Predrag Brzoja 13
3.  Duje Peričić Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Pavo Štimac 11,5
4.  Dino Đerđa Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Džemail Spahić 10,5
5.  Dino Gržanov Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Pavo Štimac 10,5
6.  Mihael Hajnić Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Pavo Štimac 8
7.  Mislav Duilo Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Džemail Spahić 7
8.  Šime Smojver Tehnička škola Zadar Predrag Brzoja 7
9.  Frane Zubak Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Pavo Štimac 7
10.  Nikola Biskup Strukovna škola Vice Vlatkovića Zadar Džemail Spahić 6
11.  Deni Šarić Tehnička škola Zadar Predrag Brzoja 6
12.  Zvonimir Justić Tehnička škola Zadar Borislav Levačić 2,5
     Službeni rezultati Županijskog natjecanja Osnove informatike za gimnazije:

 

Učenik

Razred

Naziv škole Mentor bodovi
1.  Adriano Dijan 4  Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Tonkica Strika 18
2.  Adriana Dujić 2 Gimnazija Vladimira Nazora Zadar Dajana Marnika 17
3.  Danijel Iglić 1  Gimnazija Vladimira Nazora Zadar Dajana Marnika 16
4.  Luka Perišić 1 Srednja škola Bartula Kašića Pag Šime Gligora 14,5
5.  Dominik Matej Čondrić 4 Srednja škola Bartula Kašića Pag Šime Gligora 9,5
6.  Daniel Korica 3 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Nino Mencl 9,5
7.  Vice Zubak 2 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Tonkica Strika 9
8.  Matej Levačić 1 Gimnazija Vladimira Nazora Zadar Dajana Marnika 8
9.  Gloria Bojo 3 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Nino Mencl 7
10.  Lucija Oštarić 2 Srednja škola Bartula Kašića Pag Šime Gligora 5,5
11.  Ivan Škoda 1 Srednja škola Bartula Kašića Pag Šime Gligora 3,5
12.  Lea Korona 2 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Tonkica Strika 1,5
13.  Matea Maržić 1 Srednja škola Bartula Kašića Pag Šime Gligora 1,5
   

 

   
   Službeni rezultati županijskog natjecanja Osnove informatike za PM gimnazije:

 

Učenik

Razred

Naziv škole Mentor bodovi
1.  Marko Bakmaz 2 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Tonkica Strika 21,5
2.  Marko Cvitanović 2 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Tonkica Strika 20,5
3.  Hana Vlahov 1 Gimnazija Franje Petrića Zadar Marin Pašić 18,5
4.  Dominik Sekula 4 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Tonkica Strika 10,5
5.  Filip Miocic 2 Gimnazija Jurja Barakovića Zadar Tonkica Strika 9
 

© RivaOn - Zadnja promjena: