Županijsko natjecanje školskog sporta
Atletski sportski klub Zadar




 

 

 

NŠKOLE SUDIONICE:


 1. Medicinska  ( M, Ž )
 2. V. Nazora ( M )
 3. F. Petrića ( M, Ž )
 4. Benkovac ( M, Ž )
 5. Gojka Matuline ( Ž )
 6. EBT ( M )
 7. Tehnička škola ( M )
 8. Vice Vlatkovića ( M )
 9. HTUŠ ( M , Ž )
10. Obrovac ( M, Ž )

 

Glavni sudac
  Aldo Sjauš

Starter
   Miloš Medić

Obrada rezultata
   Ivica Šola

 

 

Prvenstvo srednjih škola Zadarske županije u krosu
(09. studenoga 2017.)

REZULTATI

DJEVOJKE – 1.600 M


 1. Lara Merlo – Gimnazija Franje Petrića
 2. Larisa Vekić – Medicinska škola Ante Kuzmanića
 3. Ana Mandić – Medicinska škola Ante Kuzmanića
 4. Klaudija Grebenar – Srednja škola kneza Branimira Benkovac
 5. Katja Čizmin – Gimnazija Franje Petrića
 6. Anđela Zelić – Medicinska škola Ante Kuzmanića
 7. Karla Nimac – Srednja škola kneza Branimira Benkovac
 8. Ela Pavelić – Medicinska škola Ante Kuzmanića
 9. Ema Barić – Gimnazija Franje Petrića
10. Katarina Cota – Obrtnička škola Gojka Matuline
11. Bruna Čustić – Obrtnička škola Gojka Matuline
12. Marina Župan – Srednja škola Obrovac
13. Lucija Frković - Srednja škola kneza Branimira Benkovac
14. Selina Kaya – Obrtnička škola Gojka Matuline
15. Ivana Šimunac – Srednja škola kneza Branimira Benkovac
16. Nikolina Režan – Obrtnička škola Gojka Matuline
17. Matilda Vrkić – Srednja škola Obrovac
18. Ivana Škiljić – Hotelijersko turistička i ugostiteljska škola
19. Lorena Gospić – Hotelijersko turistička i ugostiteljska škola
20. Antonia Mihaljević – Srednja škola Obrovac
21. Marta Bašić - Srednja škola Obrovac

EKIPNI POREDAK:

1. Medicinska škola Ante Kuzmanića 11
2. Gimnazija Franje Petrića 15
3. Srednja škola kneza Branimira Benkovac 24
4. Obrtnička škola Gojka Matuline 35
5. Srednja škola Obrovac 49

   

MLADIĆI – 2000 M

1. Toni Bugarija - Medicinska škola Ante Kuzmanića
2. Roko Erslan – Gimnazija Vladimira Nazora
3. Ante Piplica – Srednja škola kneza Branimira Benkovac
4. Ivan Vrkić – Hotelijersko turistička i ugostiteljska škola
5. Leon Mikić – Tehnička škola
6. Stipe Vujević – Gimnazija Franje Petrića
7. Domagoj Karlović – Ekonomsko birotehnička i trgovačka škola
8. Antonio Šimek – Srednja škola Obrovac
9. Domagoj Šimić – Srednja škola kneza Branimira Benkovac
10. Leon Bibić – Ekonomsko birotehnička i trgovačka škola
11. Duje Jelenić – Tehnička škola
12. Bruno Matešić – Ekonomsko birotehnička i trgovačka škola
13. Josip Brkić – Tehnička škola
14. Dario Pešut – Srednja škola kneza Branimira Benkovac
15. Hari Mičić – Gimnazija Franje Petrića
16. Lovre Stanović – Gimnazija Franje Petrića
17. Petar Jezidžić – Tehnička škola
18. Petar Turčinov – Strukovna škola Vice Vlatkovića
19. Martin Jurlina – Gimnazija Vladimira Nazora
20. Stipe Grbić – Ekonomsko birotehnička i trgovačka škola
21. Đeki Raci – Strukovna škola Vice Vlatkovića
22. Toni Rogić – Gimnazija Vladimira Nazora
23. Maroši Bujar – Hotelijersko turistička i ugostiteljska škola
24. Antonio Kokić – Srednja škola Obrovac
25. Jakov Čarić – Gimnazija Franje Petrića
26. Ivan Ceranja – Gimnazija Franje Petrića
27. Luka Vrkić - Srednja škola Obrovac
28. Roberto Pecolaj – Srednja škola Obrovac
29. Ahmet Hirkić – Medicinska škola Ante Kuzmanića
30. Sebastijan Rogić – Strukovna škola Vice Vlatkovića
31. Roberto Čakarun- Medicinska škola Ante Kuzmanića
32. Roberto Vulinović – Hotelijersko turistička i ugostiteljska škola

EKIPNI POREDAK:

1. Srednja škola kneza Branimira Benkovac 26
2. Ekonomsko birotehnička i trgovačka škola 29
3. Tehnička škola 29
4. Gimnazija Franje Petrića 37
5. Gimnazija Vladimira Nazora 44
6. Hotelijersko turistička i ugostiteljska škola 53
7. Strukovna škola Vice Vlatkovića 57
8. Srednja škola Obrovac 59
9. Medicinska škola Ante Kuzmanića 61

© RivaOn - Zadnja promjena: 21.01.2018 20:12