Županijsko natjecanje školskih klubova - djevojke i mladići

   

 

   

Rezultati županijskog natjecanja srednja škola

MLADIĆI:


100m:
   1. Katuša Nikola – Srednja škola Kneza Branimira, Benkovac 11,50
   2. Mišković Mate – Ekonom.-birot. i trgov. škola 11,60
   3. Peleško Stipe – Gimnazija Vladimira Nazora 12,55

400m:
   1. Anić Milić Mate – Gimnazija Vladimira Nazora 55,48
   2. Grbić Stipe – Ekonom.-birot. i trgov. škola 57,00
   3. Paić Ante – Srednja škola Kneza Branimira, Benkovac 59,43

800m:
   1. Stojčević Josip – Srednja škola Kneza Branimira, Benkovac 2.20,50
   2. Peleško Lucian – Gimnazija Vladimira Nazora 2.27,78
   3. Badurina Mihael – Ekonom.-birot. i trgov. škola 2.32,40

1500m:

   1. Stojčević Mateo – Srednja škola Kneza Branimira, Benkovac 5.13,26
   2. Matešić Bruno – Ekonom.-birot. i trgov. škola 5.19,22
   3. Bičić Jakov – Tehnička škola 5.36,85

Bacanje kugle:
   1. Franjkić Silvijo – Srednja škola kneza Branimira, Benkovac 12.51
   2. Čirjak Dino – Tehnička škola 12.03
   3. Uzelac Zvonimir – Gimnazija Vladimira Nazora 11.85

Štafeta 4x100m:
   1. Ekonomsko-biroteh. i trgov. škola 47,83
   2. Srednja škola Kneza Branimira, Benkovac 48,61
   3. Gimnazija Vladimira Nazora 49,65

KONAČAN POREDAK MOMČADI:

1. Srednja škola Kneza Branimira, Benkovac
    
(voditelj: Vladimir Frković, prof.)
2. Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola
3. Gimnazija Vladimira Nazora


DJEVOJKE:

100m:
   1. Mišura Marina – Srednja škola Kneza Branimira, Benkovac 12,47
   2. Jović Adriana – Gimnazija Vladimira Nazora 12,94
   3. Smokrović Tea – Gimnazija Franje Petrića 13,25

400m:
   1. Merlo Lara – Gimnazija Franje Petrića 1.03,70
   2. Bačić Paula – Srednja škola Kneza Branimira, Benkovac 1.06,47
   3. Ćurković Ana – Gimnazija Vladimira Nazora 1.09,12

800m:
   1. Katuša Nina – Ekonom.-birot. i trgov. škola 2.52,64
   2. Milin Andrea – Gimnazija Franje Petrića 2.52,81
   3. Stipanić Lucia – Gimnazija Vladimira Nazora 3.03,12

1500m:
   1. Milin Maris – Gimnazija Franje Petrića 7.14,66
   2. Rogić Natali – Srednja škola Kneza Branimira, Benkovac 7.18,50
   3. Buljat Helena – Gimnazija Vladimira Nazora 7.34,04

Bacanje kugle:
   1. Zupčić Lucija – Gimnazija Franje Petrića 8.76
   2. Galac Nina – Ekonom.-birot. i trgov. škola 6.85
   3. Dokoza Nina – Gimnazija Vladimira Nazora 6.58

Štafeta 4x100m:
   1. Srednja škola Kneza Branimira, Benkovac 53,50
   2. Gimnazija Franje Petrića 54,28
   3. Gimnazija Vladimira Nazora 57,70

 

KONAČAN POREDAK MOMČADI:

1. Gimnazija Franje Petrića  (voditelj: Helena Hordov, prof.)
2. Srednja škola Kneza Branimira, Benkovac
3. Gimnazija Vladimira Nazora


 

   


NAJAVA NATJECANJ

   Zbog radova na SC Višnjik, na sjednici IO ŽSrednja školaŠ ZŽ održanog 24. ožujka 2017., usvojen je Prijedlog Atletskog športskog kluba Zadar o organizaciji županijskog natjecanja ŠSD OŠ i Srednja škola u atletici za ovu šk.g., koje će se održati u skladu mogućnosti koje pruža stadion, te će se natjecanje održati: - u četvrtak, 06. travnja 2017. u 16:00 sati – Atletski stadion - vojarna Franka Lisice.

   Tehnički sastanak obavezan za sve voditelje ekipa u 15:00 sati.
   Sudi Zbor atletskih sudaca, Zadar
 

Prijave treba dostaviti: do 05. travnja 2017. do 14:00 sati na: ivicasola25@gmail.com

- u slučaju loših vremenskih prilika, natjecanje se odgađa za slijedeći dan

- za svakog učenika obavezno donijeti:

   

a) Suglasnost roditelja
b) liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti

   - prvoplasirana momčad sudjeluje na završnom natjecanju u Splitu, 10. i 11. svibnja 2017.

Tajnik ŽSrednja školaŠ ZŽ        
Jadranka Duvančić, prof.

© RivaOn - Zadnja promjena: 20.08.2017 12:59