Županijsko natjecanje iz biologije

~  09. ožujka 2010. - Gimnazija Vladimira Nazora  ~


 

 

   Na pismenom dijelu natjecanja sudjelovala su 52 učenika iz 5 srednjih škola zadarske županije, i to:

   U kategoriji samostalnog istraživačkog rada prezentiran je jedan rad pod naslovom "Školjke paškog zaljeva" te ga županijsko povjerenstvo predlaže za državnu smotru i natjecanje.


    1. razred gimnazije

 

Učenik Naziv škole Mentor

Broj bodova

Postotak

1.  Miljković Frane  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 66 88,00
2.  Štulić Andrijana  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 63 84,00
3.  Jurić Ivana  Gimnazija Vladimira Nazora Sanja Fabac 61 81,33
3.  Perić Nina  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 61 81,33
4.  Ević Martina  Srednja škola Obrovac Irene Barić 59 78,66
4.  Mikulić Katarina  Srednja škola kneza Branimira, Benkovac Pava Bićan 59 78,66
5.  Grancarić Gina  Gimnazija Jurja Barakovića Vedranka Jelenković 57 76,00
6.  Ević Valentina  Srednja škola Obrovac Irene Barić 53 70,66
6.  Šimunac Anđela  Srednja škola kneza Branimira, Benkovac Pava Bićan 53 70,66
7.  Sušac Klara  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 50 66,66
8.  Baranić Dina  Gimnazija Vladimira Nazora Sanja Fabac 48 64,00
8.  Kolačko Žurić Katarina  Srednja škola Obrovac Irene Barić 48 64,00
9.  Grginović Perina  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 47 62,66
9.  Vrsaljko Ivona  Gimnazija Vladimira Nazora Sanja Fabac 47 62,66
10.  Klarica Lucija  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 37 49,33
11.  Burčul Ivona  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 34 45,33
12.  Basioli Iva  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 33 44,00
13.  Josić Antonio  Srednja škola Obrovac Irene Barić 24 32,00
13.  Jurčević Marija  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 24 32,00

    2. razred gimnazije

 

Učenik Naziv škole Mentor

Broj bodova

Postotak

1.  Babić Sanja  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 56 74,66
2.  Morović Paula  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 49 65,33
3.  Zorić Doris  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 48 64,00
4.  Čordašev Elizabeta  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 45 60,00
5.  Bašić Ane  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 29 38,66

    3. razred gimnazije

 

Učenik Naziv škole Mentor

Broj bodova

Postotak

1.  Jurić Marija  Gimnazija Jurja Barakovića Vedranka Jelenković 69 92,00
2.  Štrenja Daria  Srednja škola kneza Branimira, Benkovac Pava Bićan 67 89,33
3.  Vlaović Margarita  Gimnazija Jurja Barakovića Vedranka Jelenković 66 88,00
4.  Mikulić Lucija  Srednja škola kneza Branimira, Benkovac Pava Bićan 64 85,33
5.  Čolak Marko  Gimnazija Vladimira Nazora Monika Škara 61 81,33
5.  Ćavar Stipe  Gimnazija Jurja Barakovića Vedranka Jelenković 61 81,33
5.  Grubar Martina  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 61 81,33
6.  Guzić Filip  Srednja škola kneza Branimira, Benkovac Pava Bićan 59 78,66
6.  Lukavac Marko  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 59 78,66
7.  Ugrinić Sara  Gimnazija Jurja Barakovića Vedranka Jelenković 58 77,33
8.  Batur Josip  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 54 72,00
8.  Franov Katarina  Gimnazija Vladimira Nazora Marija Nižić 54 72,00
9.  Miljanić Marija  Gimnazija Vladimira Nazora Marija Nižić 53 70,66
9.  Ranj Petra  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 53 70,66
10.  Raljević Karlo  Gimnazija Jurja Barakovića Vedranka Jelenković 51 68,00
11.  Čakarun Andrija  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 49 65,33
12.  Perinčić Dora  Gimnazija Franje Petrića Terezija Šabić 48 64,00

    4. razred gimnazije

 

Učenik Naziv škole Mentor

Broj bodova

Postotak

1.  Sorić Iva  Gimnazija Jurja Barakovića Biljana Agić 45 60,00
2.  Jelušić Daniel  Gimnazija Vladimira Nazora Sanja Fabac 44 58,66
2.  Lukin Stipe  Gimnazija Franje Petrića Marija Vucić 44 58,66
3.  Kovačević Lucija  Gimnazija Franje Petrića Marija Vucić 42 56,00
4.  Jerković Anja  Gimnazija Jurja Barakovića Biljana Agić 40 53,33
4.  Pijaca Marko  Gimnazija Jurja Barakovića Biljana Agić 40 53,33
5.  Škara Lucija  Gimnazija Jurja Barakovića Biljana Agić 38 50,66
6.  Bukvić Kristina  Gimnazija Jurja Barakovića Biljana Agić 37 49,33
6.  Gospić Ana-Marija  Gimnazija Jurja Barakovića Biljana Agić 37 49,33
7.  Narančić Marino  Gimnazija Jurja Barakovića Biljana Agić 36 48,00
8.  Bačić Antonija  Gimnazija Vladimira Nazora Monika Škara 26 34,66

   

Prosudbena komisija:

FABAC SANJA
AGIĆ BILJANA
FABIJANIĆ VESNA
HULJEV ANTONIJA
MOROVIĆ TOLJA TAJANA
ŠKARA MONIKA
VUCIĆ MARIJA
 


 

© RivaOn - Zadnja promjena: