Rezultate Županijskog natjecanja iz fizike

održano u Zadarskoj privatnoj gimnaziji u petak, 06. ožujka 2009. godine


  

1. razredi

 

Učenik Naziv škole Mentor Bodovi
1.  Tonka Vukšević  Gimnazija Jurja Barakovića  Katarina Juranov 29
2.  Dalia Barić  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 25
3.  Karla Biuković  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 20
3.  Tomislav Mičić  Gimnazija Jurja Barakovića  Katarina Juranov 20
4.  Kristina Markulin  Gimnazija Jurja Barakovića  Katarina Juranov 18
4.  Mario Šparica  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 18
5.  Maša Šimičević  Gimnazija Jurja Barakovića  Katarina Juranov 15
6.  Tomislav Petković  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 14
6.  Domagoj Burčul  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 14
7.  Jure Perović  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 7

 

2. razredi

 

Učenik Naziv škole Mentor Bodovi
1.  Marko Šarlija  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 40
1.  Joso Prtenjača  Zadarska privatna gimnazija  Nikica Simić 40
2.  Lovre Basioli  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 37
3.  Domagoj Magaš  Tehnička škola  Svjetlana Zekić 23
4.  Josip Pavić  Gimnazija Vladimira Nazora  Katarinica Milković 15
4.  Toni Barić  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 15
5.  Marko Josić  Tehnička škola  Svjetlana Zekić 13
6.  Ante Krešan  Zadarska privatna gimnazija  Nikica Simić 7
6.  Đani Adžić  Gimnazija Vladimira Nazora  Katarinica Milković 7

 

3. razredi

 

Učenik Naziv škole Mentor Bodovi
1.  Marko Bakula  Tehnička škola  Lenka Piknjač 33
2.  Toni Martinović  Gimnazija Franje Petrića  Andrea Uroda 16

 



  Za Državno natjecanje iz fizike predlažu se učenici koji su ostvarili više od 15 bodova!
 

Predsjednik Povjerenstva:    
Ranko Artuković, prof. savjetnik



 

Rezultate općinskog natjecanja iz fizike

 

održanog 02. veljače 2009. godine.
u Zadarskoj privatnoj gimnaziji


 

1. razredi

 

Učenik Naziv škole Mentor Bodovi
1.  Tonka Vukšević  Gimnazija Jurja Barakovića  Katarina Juranov 40
2.  Kristina Markulin  Gimnazija Jurja Barakovića  Katarina Juranov 37
3.  Karla Biuković  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 32
4.  Jure Perović  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 28
4.  Mario Šparica  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 28
5.  Tomislav Mičić  Gimnazija Jurja Barakovića  Katarina Juranov 24
6.  Barbara Bolonja  Gimnazija Vladimira Nazora  Stanka Milković 23
6.  Tomislav Petković  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 23
7.  Domagoj Burčul  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 22
7.  Dalia Barić  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 22
8.  Maša Šimičević  Gimnazija Jurja Barakovića  Katarina Juranov 19
   Niko Simić  Gimnazija Vladimira Nazora  Stanka Milković 15
   Ivan Maruna  Tehnička škola  Lenka Piknjač 13
   Luka Barišić  Tehnička škola  Lenka Piknjač 13
   Josip Lešković  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 12
   Lovre Marketin  Tehnička škola  Lenka Piknjač 11
   Antonio Orenda  Gimnazija Jurja Barakovića  Katarina Juranov 11
   Ivan Beram  Tehnička škola  Lenka Piknjač 7

 


 

2. razredi

 

Učenik Naziv škole Mentor Bodovi
1.  Marko Šarlija  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 46
2.  Joso Prtenjača  Zadarska privatna gimnazija  Nikica Simić 42
3.  Domagoj Magaš  Tehnička škola  Svjetlana Zekić 37
4.  Lovre Basioli  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 33
5.  Marko Josić  Tehnička škola  Svjetlana Zekić 30
6.  Josip Pavić  Gimnazija Vladimira Nazora  Katarinica Milković 26
7.  Ante Krešan  Zadarska privatna gimnazija  Nikica Simić 24
8.  Toni Barić  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić 22
9.  Đani Adžić  Gimnazija Vladimira Nazora  Katarinica Milković 17
   Donat Jakovčev  Gimnazija Franje Petrića  Davor Katunarić

NIJE PRISTUPIO

 


 

3. razredi

 

Učenik Naziv škole Mentor Bodovi
1.  Marko Bakula  Tehnička škola  Lenka Piknjač 35
2.  Toni Martinović  Gimnazija Franje Petrića  Andrea Uroda 32
3.  Đana Adžić  Gimnazija Vladimira Nazora  Stanka Milković 4

 


 

Predsjednik Povjerenstva:    
Ranko Artuković, prof. savjetnik


© RivaOn - Zadnja promjena: