Rezultati Županijskog natjecanja učenika srednjih škola


   

   Županijsko natjecanje iz matematike za učenike srednjih škola Zadarske županije u školskoj 2008/2009. godini, održano je u ponedjeljak, 23. ožujka 2009. godine u Gimnaziji Franje Petrića u Zadru.

Sudjelovalo je ukupno 46 učenika iz slijedećih škola:

 

ŠKOLE

BROJ UČENIKA

1.   Gimnazija Franje Petrića, Zadar 28
2.   Gimnazija Jurja Barakovića, Zadar 9
3.   Gimnazija Vladimira Nazora, Zadar 4
4.  Klasična  Gimnazija Ivana Pavla II. Zadar 3
5.  Zadarska privatna  Gimnazija, Zadar 1
6.  Srednja škola Biograd, Biograd n/m 1

    1. RAZRED - A KATEGORIJA

 

Učenik

Naziv škole

Mentor

Bodovi

1.  Ana-Maria Šimunov  Gimnazija Jurja Barakovića Helena Šimičević-Mandac 74
2.  Tomislav Petković  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 60
3.  Tonka Vukšević  Gimnazija Jurja Barakovića Helena Šimičević-Mandac 57
4.  Josip Lešković  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 51
5.  Mario Šparica  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 45
6.  Maša Šimičević  Gimnazija Jurja Barakovića Helena Šimičević-Mandac 45
7.  Marija Kovačević  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 42
8.  Lovre Beretin  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 40
9.  Kristina Markulin  Gimnazija Jurja Barakovića Helena Šimičević-Mandac 34
10.  Mate Ledenko  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 27
11.  Porin Čustić  Gimnazija Jurja Barakovića Helena Šimičević-Mandac 25
12.  Karla Biuković  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 23
13.  Jure Perović  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 21
14.  Domagoj Burčul  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 21
15.  Ana Lukačić  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 20
16.  Tomislav Mičić  Gimnazija Jurja Barakovića Helena Šimičević-Mandac 9
17.  Lucia Strihić  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 6
18.  Frane Rogić  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 3

 


    2. RAZRED - A KATEGORIJA

 

Učenik

Naziv škole

Mentor

Bodovi

1.  Lovro Basioli  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 58
2.  Ivana Juranov  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 40
3.  Joso Prtenjača  Zadarska privatna gimnazija Antonio Supičić 38
4.  Lovre Mesnić  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 37
5.  Marko Šarlija  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 34
6.  Stipe Kuman  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 34

    3. RAZRED - A KATEGORIJA

 

Učenik

Naziv škole

Mentor

Bodovi

1.  Lucija Kovačević  Gimnazija Franje Petrića Petar Vranjković 59
2.  Niko Mikuličić  Gimnazija Franje Petrića Petar Vranjković 40
3.  Toni Martinović  Gimnazija Franje Petrića Petar Vranjković 20
4.  Marčelo Pavić  Gimnazija Franje Petrića Petar Vranjković 0

    4. RAZRED - A KATEGORIJA

 

Učenik

Naziv škole

Mentor

Bodovi

1.  Dino Bojmić  Gimnazija Franje Petrića Petar Vranjković 17
2.  Manuela Koštroman  Gimnazija Franje Petrića Petar Vranjković 14
3.  Tanja Jović  Gimnazija Franje Petrića Petar Vranjković 9
4.  Dino Šimićev  Gimnazija Franje Petrića Petar Vranjković 5

    1. RAZRED - B KATEGORIJA

 

Učenik

Naziv škole

Mentor

Bodovi

1.  Tanja Zrilić  Srednja škola Biograd Ljiljana Bukarica 90
2.  Maja Marković  Gimnazija Jurja Barakovića Helena Šimičević-Mandac 74
3.  Paula Morović  Gimnazija Franje Petrića Anita Žepina 26
4.  Diana Dragaš  Gimnazija Vladimira Nazora Ružica Ivić 3

    2. RAZRED - B KATEGORIJA

 

Učenik

Naziv škole

Mentor

Bodovi

1.  Matea Vidov  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 18
2.  Ivana Galić  Gimnazija Ivana Pavla II. s. Laudes Bosančić 17
3.  Mateja Pavlović  Gimnazija Franje Petrića Aida Vlainić 8
4.  Marija Anzulović  Gimnazija Ivana Pavla II. s. Laudes Bosančić 0

    3. RAZRED - B KATEGORIJA

 

Učenik

Naziv škole

Mentor

Bodovi

1.  Daniel Jelušić  Gimnazija Vladimira Nazora Marija Zuanović-Matek 42
2.  Hana Rimanić  Gimnazija Jurja Barakovića Helena Šimičević-Mandac 34
3.  Martina Marić  Gimnazija Vladimira Nazora Marija Zuanović-Matek 25
4.  Lorena Ražov  Gimnazija Vladimira Nazora Marija Zuanović-Matek 10
5.  Barbara Vujičić  Gimnazija Jurja Barakovića Helena Šimičević-Mandac 4

    4. RAZRED - B KATEGORIJA

 

Učenik

Naziv škole

Mentor

Bodovi

1.  Katja Malvoni  Gimnazija Ivana Pavla II. Katica Negro Kovačević 65


 

U realizaciji natjecanja bilo je uključeno 5 članova povjerenstva:

  1. Petar Vranjković, predsjednik

  2. Aida Vlainić, član

  3. Helena Šimičević-Mandac, član

  4. Marija Zuanović-Matek, član

  5. Antonio Supičić, član


 

© RivaOn - Zadnja promjena: