Županijsko natjecanje iz Informatike (računalstva)
i programiranja

Održano je u ponedjeljak, 09. veljače 2009. godine


 

Rezultati iz programiranja, prva skupina iz PASCAL-a, C-a, C++

 

Učenik Raz. Naziv škole Mentor nop cijevi roboti reljef Bodovi
1.  Luka Mikec 2  Gimnazija Franje Petrića

Andrija Vanjak

15 45 0 0 60
2.  Lovro Basioli 2  Gimnazija Franje Petrića Andrija Vanjak 5 5 5 0 15
3.  Filip Vujičić 2  Gimnazija Franje Petrića Andrija Vanjak 5 5 5 5 10
4.  Mario Milutin 2  Gimnazija Franje Petrića Andrija Vanjak 0 0 0 0 0

 


  Rezultati iz programiranja, druga skupina za PASCAL-a, C-a, C++

 

Učenik Raz. Naziv škole Mentor majstor nizovi tablica cvjetići Bodovi
1.  Josip Ivković 4  Gimnazija Franje Petrića

Gojko Buković

35 10 0 0 45
1.  Tomislav Viduka 4  Gimnazija Franje Petrića Gojko Buković 35 10 0 0 45
2.  Šime Gverić 4  Gimnazija Franje Petrića Gojko Buković 14 10 0 0 24
3.  Mate Serdarević 4  Gimnazija Jurja Barakovića Robert Bračko 17 0 0 0 17
4.  Šime Ninčević 4  Gimnazija Jurja Barakovića

Robert Bračko

3 0 0 0 3

 

Rezultati iz Osnova informatike

 

Učenik Škola Mentor Bodovi
1.  Šime Tokić  Strukovna škola Vice Vlatkovića

Džemail Spahić

21
2.  Toni Stojsavljević  Tehnička škola Predrag Brzoja 18
3.  Matej Pijaca  Gimnazija Jurja Barakovića Marija Mandić 13
3.  Filip Radevski  Gimnazija Franje Petrića Andrija Vanjak 13
5.  Maja Marković  Gimnazija Jurja Barakovića Marija Mandić 11
6.  Augustin Tomić  Gimnazija Franje Petrića Andrija Vanjak 11
7.  Đulio Baričević  Strukovna škola Vice Vlatkovića Džemail Spahić 9
8.  Sime Bužeća  Strukovna škola Vice Vlatkovića Džemail Spahić 8
9.  Leon Petrov  Strukovna škola Vice Vlatkovića Džemail Spahić 8
10.  Sime Karamarko  Strukovna škola Vice Vlatkovića Džemail Spahić 6
11.  Matej Maruna  Gimnazija Jurja Barakovića Marija Mandić 5
12.  Josip Smiljanić  Tehnička škola Predrag Brzoja 4
13.  Marko Kožul  Tehnička škola Predrag Brzoja 3
14.  Filip Vidaković  Tehnička škola Predrag Brzoja 2

 

 

 

Vremenik natjecanje i smotra iz informatike – računalstva
 

Školsko:

19. (ponedjeljak) siječnja 2009. u 9 sati (LOGO, PASCAL/C/C++) u 13.30 sati (BASIC/PASCAL/C/C++ i Osnove informatike za srednje škole)

Županijsko:

9. (ponedjeljak) veljače 2009. u 9 sati (LOGO, PASCAL/C/C++) u 13.30 sati (BASIC/PASCAL/C/C++ i Osnove informatike za srednje škole)

Državno:

22. –25. (nedjelja–srijeda) ožujka 2009. Na natjecanju i smotri mogu sudjelovati učenici osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske te učenici – članovi društava, klubova ili udruga Hrvatskoga saveza informatičara.
Kategorije natjecanja
– smotre radova
– programski jezik LOGO za osnovnoškolce
– programski jezik BASIC/PASCAL/C/C++ za osnovnoškolce
– programski jezik PASCAL/C/C++ za srednjoškolce
   (na školskoj razini natjecanja takoner i BASIC)
– osnove informatike za srednjoškolce

Džemail Spahić


 

© RivaOn - Zadnja promjena: