Svečana dodjela priznanja učenicima

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   U utorak, 02. lipnja 2009. godine, u dvorani Zadarske Županije održane su svečanosti dodjela priznanja učenicima osnovnih i srednjih škola Zadarske županije koji su u ovoj školskoj godini osvojili jedno od prva tri mjesta na državnim i županijskim natjecanjima.

   U jutarnjim i poslijepodnevnim satima Župan zadarski Stipe Zrilić, dipl.iur, i profesor Ivan Šimunić, pročelnik Ureda za društvene djelatnosti Zadarske županije, upriličili su već tradicionalno svečana primanja za učenike osnovnih i srednjih škola Zadarske županije, te njihove mentore, a koji su na ovogodišnjim državnim i županijskim natjecanjima osvojili zavidne rezultate.
   Župan Zrlić učenicima i njihovim mentorima uputio je srdačne čestitke, a potom im je zajedno sa gospodinom Šimunićem uručio priznanja i prigodne darove.
   Zadarski srednjoškolci iskazali su svoja znanja i vještine kroz gotovo sve nastavne i izvanastvane predmete i aktivnosti - od društvenih i prirodnih znanosti, ekologije, pisane riječi i likovnog stvaralaštva i sporta, tako da ih je čak 250 nagrađeno na županijskim i državnim natjecanjima.
   Svojim izuzetnim glazbenim nastupima ovu su svečanost uveličale učenice Iva Ušalj i Ines Piknjač
   Svečanosti su nazočili i Renata Vuksan, prof., Anita Mijić, dipl.com, Iva Modrić, ing., Vlatka Vučić Marasović i Marina Viduka, prof.,  druženje za učenike i njihove profesore održano je u večernjim satima u Domu županije.

Pohvalnice su dobili:

EKONOMSKO-BIROTEHNIČKA I TRGOVAČKA ŠKOLA, ZADAR

  1. Ivana Maletić
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
    Mentor: Srebrenka Barić
  2. Marko Perović
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
    Mentor: Nela Bellotti
  3. Ervin Čaušević
    Za osvojeno 3. mjesto na Međužupanijskom natjecanju u zanimanju prodavač
    Mentor: Katijana Rajčić
  4. Marija Colić
    Za osvojeno 2. mjesto na Međužupanijskom natjecanju iz knjigovodstva s bilanciranjem
    Mentor: Katarina Dučić
  5. Josipa Čulina
    Za osvojeno 2. mjesto na Međužupanijskom natjecanju "Mladi poduzetnik"
    Mentor: Jovanka Bijelić
  6. Ana Stevanja
    Za osvojeno 2. mjesto na Međužupanijskom natjecanju "Mladi poduzetnik"
    Mentor: Jovanka Bijelić
  7. Martina Načevski
    Za osvojeno 2. mjesto na Međužupanijskom natjecanju "Mladi poduzetnik"
    Mentor: Jovanka Bijelić
  8. Marko Zurak
    za osvojeno 3. mjesto na Smotri "Art – design" za rad "Kulisa za performans"
    Mentor: Katja Vladičić

GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA, ZADAR

  1. Doris Zorić
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
    Mentor: Sanja Vlahović
  2. Doris Zorić
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz biologije
    Mentor: Terezija Šabić
  3. Doris Zorić
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
    Mentor: Snježana Čulig
  4. Rafaela Plentaj
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
    Mentor: Sanja Vlahović
  5. Matea Kukolj
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
    Mentor: Nikolina Stulić
  6. Agata Škunca
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
    Mentor: Nikolina Stulić
  7. Agata Škunca
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz kemije
    Mentor: Elizabeta Dorkin-Milković
  8. Filip Pavlović
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
    Mentor: Marina Lovrić
  9. Antonija Burčul
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
    Mentor: Jadranka Krmpotić Bajlo
  10. Antonija Burčul
    Gimnazija Franje Petrića, Zadar
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz biologije
    Mentor: Terezija Šabić
  11. Antonija Burčul
    Za najbolji samostalni rad "Pokazatelji kvalitete maslinovog ulja" iz područja kemije
    Mentor: Renata Ruić
  12. Nina Maštruko
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
    Mentor: Venera Žagar
  13. Martina Grubar
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
    Mentor: Venera Žagar
  14. Martina Grubar
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz biologije
    Mentor: Terezija Šabić
  15. Stipe Kuman
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
    Mentor: Sabina Glasovac
  16. Tomislav Petković
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Aida Vlainić
  17. Lovro Basioli
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Aida Vlainić
  18. Lovro Basioli
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz fizike
    Mentor: Davor Katunarić
  19. Lovro Basioli
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz kemije
    Mentor: Elizabeta Dorkin – Milković
  20. Lovro Basioli
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike
    Mentor: Andrija Vanjak
  21. Ivana Juranov
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Aida Vlainić
  22. Ivana Juranov
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz kemije
    Mentor: Elizabeta Dorkin – Milković
  23. Lucija Kovačević
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Petar Vranjković
  24. Toni Martinović
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Petar Vranjković
  25. Toni Martinović
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz fizike
    Mentor: Andrea Uroda
  26. Dino Bojmić
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Petar Vranjković
  27. Manuela Koštroman
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Petar Vranjković
  28. Tanja Jović
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Petar Vranjković
  29. Tanja Jović
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz kemije
    Mentor: Renata Ruić
  30. Paula Morović
    Gimnazija Franje Petrića, Zadar
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Anita Žepina
  31. Matea Vidov
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Aida Vlainić
  32. Mateja Pavlović
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Aida Vlainić
  33. Dalia Barić
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz fizike
    Mentor: Davor Katunarić
  34. Karla Biuković
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz fizike
    Mentor: Davor Katunarić
  35. Marko Šarlija
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz fizike
    Mentor: Davor Katunarić
  36. Marko Šarlija
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz kemije
    Mentor: Elizabeta Dorkin – Milković
  37. Karlo Kurtov
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz kemije
    Mentor: Elizabeta Dorkin – Milković
  38. Frane Kardum
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz kemije
    Mentor: Elizabeta Dorkin – Milković
  39. Lucija Kovačević
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz kemije
    Mentor: Renata Ruić
  40. Lucija Kovačević
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz biologije
    Mentor: Marija Vucić
  41. Marijana Ivin
    Za osvojeno 3 mjesto na Županijskom natjecanju iz biologije
    Mentor: Terezija Šabić
  42. Lucija Ličanin
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz biologije
    Mentor: Marija Vucić
  43. Petra Filipi
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz biologije
    Mentor: Terezija Šabić
  44. Petra Sjauš
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz biologije
    Mentor: Terezija Šabić
  45. Krešimir Radoš
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
    Mentor: Snježana Čulig
  46. Silvio Mumelaš
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
    Mentor: Hrvoje Mađar
  47. Silvio Mumelaš
    za najbolji videofilmski rad "(Ni)je sva Slavonija ravna"
    Mentor: Sanja Vlahović
  48. Ivo Zrilić
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
    Mentor: Hrvoje Mađar
  49. Lovre Cukar
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
    Mentor: Snježana Čulig
  50. Barbara Meštrov
    za osvojeno 1. mjesto na Međužupanijskom natjecanju iz logike
    Mentor: Siniša Matić
  51. Šime Gverić
    za osvojeno 2. mjesto na Međužupanijskom natjecanju iz logike
    Mentor: Siniša Matić
  52. Šime Gverić
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike
    Mentor: Gojko Bukvić
  53. Iva Crljenko
    za osvojeno 3. mjesto na Međužupanijskom natjecanju iz logike
    Mentor: Siniša Matić
  54. Filip Plazonić
    za osvojeno 3. mjesto na Međužupanijskom natjecanju iz logike
    Mentor: Siniša Matić
  55. Nikolina Budan
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz sociologije
    Mentor: Siniša Matić
  56. Nikolina Budan
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz vjeronauka
    Mentor: Marija Klanac-Jozić
  57. Barbara Gregov
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz sociologije
    Mentor: Siniša Matić
  58. Josipa Cvijetović
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz vjeronauka
    Mentor: Marija Klanac-Jozić
  59. Nita Šarić
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz vjeronauka
    Mentor: Marija Klanac-Jozić
  60. Luka Marčinković
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz vjeronauka
    Mentor: Marija Klanac-Jozić
  61. Luka Mikec
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike
    Mentor: Andrija Vanjak
  62. Filip Vujičić
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike
    Mentor: Andrija Vanjak
  63. Josip Ivković
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike
    Mentor: Gojko Bukvić
  64. Tomislav Viduka
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike
    Mentor: Gojko Bukvić
  65. Filip Radenski
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike
    Mentor: Andrija Vanjak
  66. Nina Barić
    za osvojeno 1. mjesto na Smotri "Art – design" za rad "Žena u crvenim uggsicama"
    Mentor: Lidija Budak
  67. Paula Vidulin
    za osvojeno 1. mjesto na Smotri "Art – design" za rad "Žena u crvenim uggsicama"
    Mentor: Lidija Budak
  68. Martin Majcenović
    za najbolji videofilmski rad "(Ni)je sva Slavonija ravna"
    Mentor: Sanja Vlahović
  69. Dina Ivankov
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
    Mentor: Nikolina Stulić
  70. Niko Mikuličić
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Petar Vranjković
  71. Niko Mikuličić
    za osvojeno 1. mjesto na Međužupanijskom natjecanju iz logike
    Mentor: Siniša Matić

GIMNAZIJA JURJA BARAKOVIĆA, ZADAR

  1. Andrea Milin
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
    Mentor: Ana Sviličić
  2. Ivan Magaš
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
    Mentor: Ana Sviličić
  3. Marija Mijić
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
    Mentor: Tatjana Kamber
  4. Josipa Jurjević
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
    Mentor: Tatjana Kamber
  5. Vedrana Vidaić
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
    Mentor: Tatjana Kamber
  6. Antonia Bralić
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
    Mentor: Davorka Nižić
  7. Ivana Dora Pupovac
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
    Mentor: Sonja Bašić
  8. Nataša Gašpar
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
    Mentor: Marijana Čuljat
  9. Eva Mandić
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz talijanskog jezika
    Mentor: Sonja Bašić
  10. Kristina Špralja
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz talijanskog jezika
    Mentor: Sonja Bašić
  11. Stipe Ćavar
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz latinskog jezika
    Mentor: Natali Miletić
  12. Ana-Maria Šimunov
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Helena Šimičević-Mandac
  13. Tonka Vukšević
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Helena Šimičević-Mandac
  14. Tonka Vukšević
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz fizike
    Mentor: Katarina Juranov
  15. Tonka Vukšević
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz kemije
    Mentor: Nataša Jambrek
  16. Hana Rimanić
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Helena Šimičević-Mandac
  17. Tomislav Mičić
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz fizike
    Mentor: Katarina Juranov
  18. Marino Narančić
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz kemije
    Mentor: Nataša Jambrek
  19. Marino Narančić
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz biologije
    Mentor: Biljana Agić
  20. Petra Bulić
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz kemije
    Mentor: Nataša Jambrek
  21. Ana-Marija Gospić
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz biologije
    Mentor: Biljana Agić
  22. Ana Marija Gospić
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz psihologije
    Mentor: Heidi Mičić
  23. Maša Šimičević
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz biologije
    Mentor: Biljana Agić
  24. Iva Mitrović
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz biologije
    Mentor: Biljana Agić
  25. Roko Kraljev
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
    Mentor: Ljiljana Prpić
  26. Luka Šokota
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
    Mentor: Ljiljana Prpić
  27. Luka Murn
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
    Mentor: Željko Banđen
  28. Stipe Čavar
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
    Mentor: Mirjana Milković
  29. Mate Brkić
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
    Mentor: Mirjana Milković
  30. Darijo Gospić
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
    Mentor: Željko Banđen
  31. Petra Labura
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
    Mentor: Željko Banđen
  32. Marko Milošević
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
    Mentor: Mirjana Milković
  33. Karlo Jezernik
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
    Mentor: Mirjana Milković
  34. Katarina Ćorić
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz psihologije
    Mentor: Heidi Mičić
  35. Mate Mišlov
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz psihologije
    Mentor: Heidi Mičić
  36. Roberta Jurjević
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz sociologije
    Mentor: Ivana Slavica
  37. Barbara Zubčić
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz sociologije
    Mentor: Ivana Slavica
  38. Mate Serdarević
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike
    Mentor: Robert Bračko
  39. Matej Pijaca
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike
    Mentor: Marija Mandić
  40. Šime Ninčević
    Za najbolji rad iz informatike "Nadzor – aplikacija za nadzor rada na računalu"
    Mentor: Robert Bračko
  41. Grupni rad – 2 razred
    za osvojeno 2. mjesto na Smotri "Art – design" za rad "Plutej Sv. Nedjeljice"
    Mentor: Natali Miletić
  42. Irena Barjašić
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
    Mentor: Ana Sviličić
  43. Maja Marković
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
    Mentor: Ana Sviličić
  44. Maja Marković
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Helena Šimičević-Mandac
  45. Maja Marković
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
    Mentor: Željko Banđen
  46. Ana-Marija Knežević
    Za najbolji rad "Utjecaj čičoke (Helianthus tuberosus L.) na smanjenje kolesterola kod ljudi" iz područja biologije
    Mentor: Biljana Agić
  47. Luna Lakić
    Za najbolji rad "Utjecaj čičoke (Helianthus tuberosus L.) na smanjenje kolesterola kod ljudi" iz područja biologije
    Mentor: Biljana Agić

GIMNAZIJA VLADIMIRA NAZORA, ZADAR

  1. Antonija Štefek
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
    Mentor: Suzana Matković
  2. Daria Brkić
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
    Mentor: Suzana Matković
  3. Nina Sušac
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz talijanskog jezika
    Mentor: Ina Manđo-Fabijanić
  4. Nina Lucija Eschebach
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz francuskog jezika
    Mentor: Dubravka Marcelić
  5. Petra Vulin
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz francuskog jezika
    Mentor: Dubravka Marcelić
  6. Petra Vulin
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
    Mentor: Zoran Samardžija
  7. Đana Adžić
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz francuskog jezika
    Mentor: Dubravka Marcelić
  8. Melinda Vrkić
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz latinskog jezika
    Mentor: Zdenka Rogić
  9. Daniel Jelušić
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Marija Zuanović-Matek
  10. Martina Marić
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Marija Zuanović-Matek
  11. Ante Uzelac
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
    Mentor: Zoran Samardžija
  12. Ante Uzelac
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
    Mentor: Igor Artić
  13. Marko Čolak
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
    Mentor: Irena Pavić
  14. Jurica Šango
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
    Mentor: Kata Magaš
  15. Matea Kožul
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
    Mentor: Irena Pavić
  16. Jerko Anđelić
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
    Mentor: Kata Magaš
  17. Marija Miljanić
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
    Mentor: Marinko Burčul
  18. Ena Uzelac
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
    Mentor: Igor Artić
  19. Sara Duka
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
    Mentor: Marina Gavran
  20. Lea Miletić
    Za osvojeno 3. mjesto na Međužupanijskom natjecanju iz filozofije
    Mentor: Jasenka Vežić
  21. Ivana Nadinić
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz vjeronauka
    Mentor: Jelena Mičić
  22. Marija Perić
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz vjeronauka
    Mentor: Jelena Mičić
  23. Ana Samodol
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz vjeronauka
    Mentor: Jelena Mičić
  24. Sara Matasić
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz vjeronauka
    Mentor: Jelena Mičić
  25. Mario Klarin Petrina
    Za osvojeno 2. mjesto na Međužupanijskom natjecanju iz filozofije
    Mentor: Jasenka Vežić
  26. Robert Špralja
    Za najbolji literarni rad "Gozdeni vrsi"
    Mentor: Stipica Radoš
  27. Paola Slavica
    za najbolji pojedinačni dramski nastup "Gostioničarke Mirandoline"
    Mentor: Marin Radica

HOTELIJERSKO-TURISTIČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA, ZADAR

  1. Bruna Marinović
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
    Mentor: Ojdana Gaćina
  2. Kristina Milat
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
    Mentor: Ada Klaić
  3. Miriam Vukić
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
    Mentor: Melita Vidmar-Cvitanović
  4. Ružica Tulumović
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
    Mentor: Jelena Bujas-Grubar
  5. Sabina Katić
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
    Mentor: Jelena Bujas-Grubar
  6. Helena Marinović
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz talijanskog jezika
    Mentor: Gordana Lazović
  7. Marija Marinović
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz talijanskog jezika
    Mentor: Gordana Lazović
  8. Marinela Barić
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju Eko kviz "Lijepa naša"
    Mentor: Tanja Meštrić Molnar
  9. Aneta Marković
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju Eko kviz "Lijepa naša"
    Mentor: Tanja Meštrić Molnar
  10. Aldina Begović
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju Eko kviz "Lijepa naša"
    Mentor: Tanja Meštrić Molnar
  11. Ana Penga
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju Eko kviz "Lijepa naša"
    Mentor: Tanja Meštrić Molnar
  12. Dina Batur
    Za osvojeno 1. mjesto na Međužupanijskoj smotri GLOBE 2009.
    Mentor: Milena Ivanac Maštruko
  13. Iva Bukvić
    Za osvojeno 1. mjesto na Međužupanijskoj smotri GLOBE 2009.
    Mentor: Milena Ivanac Maštruko
  14. Petra Paleka
    Za osvojeno 1. mjesto na Međužupanijskoj smotri GLOBE 2009.
    Mentor: Milena Ivanac Maštruko
  15. Emina Kalaba
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
    Mentor: Melita Vidmar Cvitanović
  16. Emina Kalaba
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz talijanskog jezika
    Mentor: Gordana Lazović
  17. Emina Kalaba
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz francuskog jezika
    Mentor: Tea Bačić
  18. Marina Mišković
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz francuskog jezika
    Mentor: Tea Bačić
  19. Marina Mišković
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju Eko kviz "Lijepa naša"
    Mentor: Tanja Meštrić Molnar

KLASIČNA GIMNAZIJA IVANA PAVLA II., ZADAR

  1. Marija Anzulović
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
    Mentor: Mirela Zubčić
  2. Ivana Galić
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: s. Laudes Bosančić
  3. Katja Malvoni
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Katica Negro Kovačević
  4. Mateo Tokić
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije
    Mentor: Hrvoje Mađar

MEDICINSKA ŠKOLA ANTE KUZMANIĆA ZADAR

  1. Zvonimir Zupčić
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz njemačkog jezika
    Mentor: Helena Bekić
  2. Helena Barić
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz latinskog jezika
    Mentor: Celestina Vuković
  3. Dolores Biber
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz latinskog jezika
    Mentor: Celestina Vuković
  4. Arijana Majić
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz latinskog jezika
    Mentor: Celestina Vuković
  5. Lucija Šimunić
    Za osvojeno 1. mjesto na Međužupanijskom natjecanju mladeži
    Hrvatskog Crvenog križa – kategorija mladeži
    Mentor: Katarina Radeljić
  6. Antonija Glavić
    Za osvojeno 1. mjesto na Međužupanijskom natjecanju mladeži
    Hrvatskog Crvenog križa – kategorija mladeži
    Mentor: Katarina Radeljić
  7. Lucija Alvir
    Za osvojeno 1. mjesto na Međužupanijskom natjecanju mladeži
    Hrvatskog Crvenog križa – kategorija mladeži
    Mentor: Katarina Radeljić
  8. Leona Ćurković
    Za osvojeno 1. mjesto na Međužupanijskom natjecanju mladeži
    Hrvatskog Crvenog križa – kategorija mladeži
    Mentor: Katarina Radeljić
  9. Antonela Karaban
    Za osvojeno 1. mjesto na Međužupanijskom natjecanju mladeži
    Hrvatskog Crvenog križa – kategorija mladeži
    Mentor: Katarina Radeljić
  10. Iva Redić
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju Eko kviz "Lijepa naša"
    Mentor: Neda Pešić
  11. Marija Kojić
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju Eko kviz "Lijepa naša"
    Mentor: Neda Pešić
  12. Jasmina Beganović
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju Eko kviz "Lijepa naša"
    Mentor: Neda Pešić
  13. Petra Vuković
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju Eko kviz "Lijepa naša"
    Mentor: Neda Pešić
  14. Kristina Milat
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju Eko kviz "Lijepa naša"
    Mentor: Neda Pešić

POMORSKA ŠKOLA ZADAR

  1. Hrvoje Itković
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
    Mentor: Venka Radman

PRIRODOSLOVNO-GRAFIČKA ŠKOLA, ZADAR

  1. Jakov Vežić
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
    Mentor: Nada Kombura
  2. Dina Koštan
    Za najbolji samostalni novinarski rad "Čipirana budućnost"
    Mentor: Edo Končurat
  3. Kristiana Jurešić
    Za najbolji samostalni novinarski rad "Normalni ili 'roba s greškom'"
    Mentor: Edo Končurat

SREDNJA ŠKOLA BARTULA KAŠIĆA, PAG

  1. Helena Škunca
    za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika
    Mentor: Nataša Strugar
  2. Filip Bukša
    Za najbolji rad "Ribe Paškog zaljeva" iz područja biologije
    Mentor: Vesna Fabijanić
  3. Oliver Škunca
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
    Mentor: Mirjana Škoda
  4. Petra Vidas
    za najbolji scenski nastup u dramsko-scenskoj igri - odabrani prizori iz "Stolice" i "Ćelava pjevačica"
    Mentor: Nataša Strugar
  5. Roberto Barišić
    za najbolji scenski nastup u dramsko-scenskoj igri - odabrani prizori iz "Stolice" i "Ćelava pjevačica"
    Mentor: Nataša Strugar
  6. Filip Oguić
    za najbolji scenski nastup u dramsko-scenskoj igri - odabrani prizori iz "Stolice" i "Ćelava pjevačica"
    Mentor: Nataša Strugar
  7. Anamarija Trcol
    za najbolji scenski nastup u dramsko-scenskoj igri - odabrani prizori iz "Stolice" i "Ćelava pjevačica"
    Mentor: Nataša Strugar
  8. Paula Šupraha
    za najbolji scenski nastup u dramsko-scenskoj igri - odabrani prizori iz "Stolice" i "Ćelava pjevačica"
    Mentor: Nataša Strugar

SREDNJA ŠKOLA BIOGRAD, BIOGRAD NA MORU

  1. Dino Milačić
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
    Mentor: Radojka Baričić
  2. Tanja Zrilić
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Ljiljana Bukarica
  3. Teo Morožin
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz kemije
    Mentor: Neda Erlić
  4. Kristina Bobanović
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz kemije
    Mentor: Neda Erlić
  5. Kristina Bobanović
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz biologije
    Mentor: Veselko Pezo
  6. Dorotea Kurtov
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
    u kategoriji samostalnih istraživačkih radova
    Mentor: Elizabeta Kelava
  7. Ana Milat
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz povijesti
    u kategoriji samostalnih istraživačkih radova
    Mentor: Elizabeta Kelava
  8. Kristina Brzić
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz vjeronauka
    Mentor: Ivica Kero
  9. Marina Zubčić
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz vjeronauka
    Mentor: Ivica Kero
  10. Andrea Gotovina
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz vjeronauka
    Mentor: Ivica Kero
  11. Romana Raspović
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz vjeronauka
    Mentor: Ivica Kero
  12. Anamarija Stojanov
    Za osvojeno 1. mjesto na Međužupanijskom natjecanju "Mladi poduzetnik"
    Mentor: Davorka Demo
  13. Antonia Radas
    Za osvojeno 1. mjesto na Međužupanijskom natjecanju "Mladi poduzetnik"
    Mentor: Davorka Demo
  14. Ines Drlić
    Za osvojeno 1. mjesto na Međužupanijskom natjecanju "Mladi poduzetnik"
    Mentor: Davorka Demo

SREDNJA ŠKOLA GRAČAC, GRAČAC

  1. Lejla Zahirović
    Za osvojeno 3. mjesto na Međužupanijskom natjecanju "Mladi poduzetnik"
    Mentor: Irena Tudor
  2. Josipa Vukančić
    Za osvojeno 3. mjesto na Međužupanijskom natjecanju "Mladi poduzetnik"
    Mentor: Irena Tudor
  3. Gordana Petek
    Za osvojeno 3. mjesto na Međužupanijskom natjecanju "Mladi poduzetnik"
    Mentor: Irena Tudor

SREDNJA ŠKOLA KNEZA BRANIMIRA, BENKOVAC

  1. Lucija Mikulić
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz latinskog jezika
    Mentor: Zdenka Rogić
  2. Lucija Mikulić
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz biologije
    Mentor: Pava Bićan
  3. Ivana Ušljebrka
    Za osvojeno 1. mjesto na Međužupanijskom natjecanju iz knjigovodstva s bilanciranjem
    Mentor: Marina Žeravica
  4. Marija Mamić
    Za osvojeno 3. mjesto na Međužupanijskom natjecanju iz knjigovodstva s bilanciranjem
    Mentor: Marina Žeravica
  5. Anđela Vrkić
    Za najbolji samostalni novinarski rad "Na njegov način"
    Mentor: Josip Predovan
  6. Srednja škola kneza Branimira, Benkovac
    za najbolji Školski list "Grafiti"
    Mentor: Josip Predovan

SREDNJA ŠKOLA OBROVAC, OBROVAC

  1. Matej Surić
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju Eko kviz "Lijepa naša"
    Mentor: Marko Dobrić
  2. Ivana Karamarko
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju Eko kviz "Lijepa naša"
    Mentor: Marko Dobrić
  3. Morena Župan
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju Eko kviz "Lijepa naša"
    Mentor: Marko Dobrić
  4. Mate Brkić
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju Eko kviz "Lijepa naša"
    Mentor: Marko Dobrić
  5. Martina Bašić
    Za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju Eko kviz "Lijepa naša"
    Mentor: Marko Dobrić
  6. Martina Bašić
    za najbolji projekt "Problem maloljetničkih trudnoća" Smotre projekata nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo
    Mentor: Zdenka Sršen-Juričević
    Mentor: Darko Tokić
  7. Ivan Karamarko
    za najbolji projekt "Problem maloljetničkih trudnoća" Smotre projekata nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo
    Mentor: Darko Tokić
    Mentor: Zdenka Sršen-Juričević
  8. Ivan Bašić
    za najbolji projekt "Problem maloljetničkih trudnoća" Smotre projekata nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo
    Mentor: Darko Tokić
    Mentor: Zdenka Sršen-Juričević
  9. Ivana Jurica
    za najbolji projekt "Problem maloljetničkih trudnoća" Smotre projekata nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo
    Mentor: Darko Tokić
    Mentor: Zdenka Sršen-Juričević
  10. Nikolina Klanac
    za najbolji projekt "Problem maloljetničkih trudnoća" Smotre projekata nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo
    Mentor: Darko Tokić
    Mentor: Zdenka Sršen-Juričević

STRUKOVNA ŠKOLA VICE VLATKOVIĆA, ZADAR

  1. Šime Tokić
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike
    Mentor: Džemail Spahić
  2. Marin Babajko
    za osvojeno 2. mjesto na Međužupanijskom natjecanju iz osnove i mjerenja u elektrotehnici (promjeni i zaglavni dio na priznanju)
    Mentor: Snježana Mandarić
  3. Marko Tomašević
    za osvojeno 1. mjesto na Međužupanijskom natjecanju u zanimanju elektroinstalater
    Mentor: Branimir Vukić
  4. Mate Matacin
    za osvojeno 2. mjesto na Međužupanijskom natjecanju u zanimanju elektroinstalater
    Mentor: Branimir Vukić

ŠKOLA PRIMIJENJENE UMJETNOSTI I DIZAJNA, ZADAR

  1. Maja Vukušić
    za pohvaljeni rad – izrada plakata za Smotru "Art design"
    Mentor: Josip Mišulić

TEHNIČKA ŠKOLA ZADAR

  1. Mikela Cvitanović
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika
    Mentor: Slavenka Pekić
  2. Domagoj Magaš
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz fizike
    Mentor: Svjetlana Zekić
  3. Marko Bakula
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz fizike
    Mentor: Lenka Piknjač
  4. Toni Stojsavljević
    za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike
    Mentor: Predrag Brzoja
  5. Vjekoslav Komes
    Za osvojeno 2. mjesto na Međužupanijskom natjecanju – numerički upravljani alatni CNC strojevi - glodanje
    Mentor: Želimir Čulina
  6. Tomislav Komadina
    Za osvojeno 3. mjesto na Međužupanijskom natjecanju – numerički upravljani alatni CNC strojevi - glodanje
    Mentor: Želimir Čulina
  7. Lovre Kereš
    Za osvojeno 1. mjesto na Međužupanijskom natjecanju – numerički upravljani alatni CNC strojevi – tokarenje
    Mentor: Želimir Čulina
  8. Ante Marušić
    Za osvojeno 2. mjesto na Međužupanijskom natjecanju – numerički upravljani alatni CNC strojevi – tokarenje
    Mentor: Želimir Čulina

ZADARSKA PRIVATNA GIMNAZIJA S PRAVOM JAVNOSTI, ZADAR

  1. Joso Prtenjača
    Za osvojeno 3. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike
    Mentor: Antonio Supičić
  2. Joso Prtenjača
    Za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz fizike
    Mentor: Nikica Simić

UDRUGA TEHNIČKE KULTURE FAUSTA VRANČIĆA

  1. Mirisa Tokić
    za osvojeno 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz tehničke kulture – graditeljstvo

Svim nagrađenim učenicima i njihovim mentorima čestitke od Redakcije RivaOn!

 

© Copyright RivaOn 2008. Sva prava zadržana.