LJESTVICA UČENIKA POZVANIH NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ
NJEMAČKOGA JEZIKA


  Kategorija: LISTA I. (A) nastavljači (3. razred) – gimnazije
-  “domaći”

 

Učenik Naziv škole Mentor Bodova
1.  Filip Pavlović

Gimnazija Franje Petrića

Marina Lovrić 77 %

  Kategorija: LISTA I. (B) nastavljači (3. razred) i početnici (4. razred)
– sve srednje škole “povratnici”

 

Učenik Naziv škole Mentor Bodova
1.  ŽEPIĆ MONIKA Gimnazija Vladimira Nazora Matković Suzana 85 %
2.  ŠPRALJA KSENIJA Gimnazija Vladimira Nazora Matković Suzana 76,7 %
3.  ZUPČIĆ ZVONIMIR Medicinska škola A. Kuzmanića Bekić Helena 76 %
4.  KATIĆ SABINA Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Bujas-Grubar Jelena 75 %
5.  TULUMOVIĆ RUŽICA Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Bujas-Grubar Jelena 70 %

    Kategorija: LISTA II. (A) početnici (4. razred)
 “domaći”

 

Učenik Naziv škole Mentor Bodova
1.  BRKIĆ DARIA Gimnazija Vladimira Nazora Matković Suzana 90 %
2.  KAZIJA MARIJANA Gimnazija Vladimira Nazora Matković Suzana 90 %
3.  GAŠPAR NATAŠA Gimnazija Jurja Barakovića Čuljat Marijana 87,5 %
4.  ŠTEFEK ANTONIJA Gimnazija Vladimira Nazora Matković Suzana 83 %

   

LJESTVICA KONAČNOG PORETKA

   
    Kategorija: LISTA I. (A) nastavljači (3. razred)– gimnazije-
“domaći”

 

Učenik Naziv škole Mentor Bodova
1.  Filip Pavlović

Gimnazija Franje Petrića

Marina Lovrić 51,5
(64,4%)

    Kategorija: LISTA I. (B) nastavljači (3. razred) i početnici (4. razred)
– sve srednje škole “povratnici”

 

Učenik Naziv škole Mentor Bodova
1.  ZUPČIĆ ZVONIMIR Medicinska škola A. Kuzmanića Bekić Helena 66
(82,5%)
2.  TULUMOVIĆ RUŽICA Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Bujas-Grubar Jelena 63
(79%)
3.  KATIĆ SABINA Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Bujas-Grubar Jelena 62
(77,5%)
4.  ŽEPIĆ MONIKA Gimnazija Vladimira Nazora Matković Suzana 60,5
(76%)
5.  ŠPRALJA KSENIJA Gimnazija Vladimira Nazora Matković Suzana 57,5
(72%)

    Kategorija: LISTA II. (A) početnici (4. razred)
“domaći”

 

Učenik Naziv škole Mentor Bodova
1.  ŠTEFEK ANTONIJA Gimnazija Vladimira Nazora Matković Suzana 61,5
(77%)
2.  GAŠPAR NATAŠA Gimnazija Jurja Barakovića Čuljat Marijana 61
(76%)
3.  BRKIĆ DARIA Gimnazija Vladimira Nazora Matković Suzana 60
(75%)
4.  KAZIJA MARIJANA Gimnazija Vladimira Nazora Matković Suzana 44,5
(55,6%)


   

Listu učenika pozvanih na Državno natjecanje:

 

Učenik Škole Grad Mentor Bodova
1.  Martina Andričić IV. gimnazija Zagreb

Zagreb

Nada Petrović 73
2.  Josip Žaper I. gimnazija Split Split Marica Ramljak 71
3.  Monika Radoš Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića Ploče Nataša Jelavić 67,5
4.  Janina Schott Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica prof. Balažević 67
5.  Davor Pašović Gimnazija Lucijana Vranjanina Zagreb Stanislav Kovačević 66,5
6.  Zvonimir Zupčić Medicinska škola A. Kuzmanića Zadar Helena Bekić 66
6.  Andreas Krešić Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića Ploče Matilda Vuletić 65
8.  Andrea Josić IV.gimnazija Zagreb Zagreb Nada Petrović 64,5
8.  Ana Keglević SŠ Isidora Kršnjavoga  Našice Mirjana Rajić 64,5
 

Predsjednica Županijskog povjerenstva
Marina Lovrić, prof.          


 

© RivaOn - Zadnja promjena: