NOGOMET


 

Pobjednička
nogometna ekipa
Tehničke škole:

- Lovre Batur
- Jure Jerbić
- Josph Čirjak
- Michael Čirjak
- Josip Vulić
- Jerko Prtenjača 
- Antonio Rončević
- Marko Novković
- Josip Zrilić
- Kristijan Kokić
- Antonio Zubčić
- Denis Maslarda
- Marin Jurjević
  • Voditelj:
    Ilija Vidić, prof.

     

Nogometna ekipa
Srednje škole kneza
Branimira Benkovac:

- Alen Katić
- Antonio Zrilić
- Dragan Marković
- Slaven Babić
- Predrag Čirjak
- Jurica Vuksan.Ćusa
- Mate Mišura
- Petar Čerina
- Anton Rašić
- Ivan Guzić
- Danijel Kapitanović
- Marjan Zubčić

  • Voditelj:
    Vladimir Frković, prof.
 
 

KONAČAN POREDAK MOMČADI:

  1. Tehnička škola

  2. Srednja škola kneza Branimira Benkovac

  3. Strukovna škola Vice Vlatkovića


   Županijsko natjecanja Školskih športskih klubova srednjih škola u NOGOMETU, održano je na terenima SRC Višnjik, od 02. do 08. travnja 2008..

SUDIONICI NATJECANJA:
   Skupina "A":
Gimnazija Franje Petrića - Srednja škola Obrovac  10 : 1
  Gimnazija Vladimira Nazora - Strukovna škola Vice Vlatkovića  1 : 7
Gimnazija Franje Petrića - Strukovna škola Vice Vlatkovića  1 : 7
Srednja škola Obrovac - Gimnazija Vladimira Nazora  0 : 5
Gimnazija Franje Petrića - Gimnazija Vladimira Nazora  3 : 2
Srednja škola Obrovac - Strukovna škola Vice Vlatkovića  0 : 3

Pobjednik "A":  Strukovna škola Vice Vlatkovića


   Skupina "B":
  Srednja škola kneza Branimira Benkovac -
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola  4 : 1
Prirodoslovno-grafička škola - Klasična gimnazija Ivana Pavla II.  3 : 5
Srednja škola kneza Branimira Benkovac -
Prirodoslovno-grafička škola   6 : 3
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola -
Klasična gimnazija Ivana Pavla II. 
  2 : 8
Srednja škola kneza Branimira Benkovac -
Klasična gimnazija Ivana Pavla II.    5 : 3
Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola -
Prirodoslovno-grafička škola  
 0 : 3

Pobjednik "B":  Srednja škola kneza Branimira Benkovac


   Skupina "C":
 

Pomorska škola - Srednja škola Biograd  3 : 2

  Medicinska škola Ante Kuzmanića -
Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola  3 : 1
  Pomorska škola - Medicinska škola Ante Kuzmanića  3 : 0
  Srednja škola Biograd - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola  5 : 1
 

Pomorska škola - Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola  9 : 4

  Srednja škola Biograd - Medicinska škola Ante Kuzmanića  3 : 3

Pobjednik "C":  Pomorska škola


   Skupina "D":
Tehnička škola - Srednja škola Gračac  5 : 0
Gimnazija Jurja Barakovića - Srednja škola Stanka Ožanića  2 : 6
Tehnička škola - Gimnazija Jurja Barakovića  5 : 0
Srednja škola Gračac - Srednja škola Stanka Ožanića  4 : 5
Tehnička škola - Srednja škola Stanka Ožanića  3 : 3
Srednja škola Gračac - Gimnazija Jurja Barakovića  1 : 1

Pobjednik "D":  Tehnička škola


RAZIGRAVANJE POBJEDNIKA SKUPINA:

Strukovna škola Vice Vlatkovića - Srednja škola kneza Branimira Benkovac   1 : 2
Pomorska škola - Tehnička škola  1 : 2

FINALE

 Srednja škola kneza Branimira Benkovac - Tehnička škola
1 : 1
(penali:  4 : 5)

za III. mjesto

 Strukovna škola Vice Vlatkovića - Pomorska škola  6 : 1

 

   Prvoplasirana momčad sudjeluje na poluzavršnom natjecanju skupine "Jug" koje će se održati 15. travnja 2008. u Zadru.


Predsjednik povjerenstva 
    Jadranka Duvančić, prof.


© RivaOn - Zadnja promjena: