Školska natjecanja iz kemije
održana 05. veljače 2007.

Županijsko povjerenstvo iz kemije na osnovu rezultata školskog natjecanja poziva na Županijsko natjecanje učenike koji se nalaze u tablici iznad sivog polja.


 

1. razred

Učenik Škola Mentor Bodovi

1.

Lucija Kovačević Gimnazija Franje Petrića Renata Ruić 48,5
2. Petra Bulić Gimnazija Jurja Barakovića Nataša Jambrek 47,5
3. Mateo Bubičić Medicinska škola Ante Kuzmanića Marija Kulišić 46,3
4. Kristina Brzić Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 44,8
5. Diana Stojanov Medicinska škola Ante Kuzmanića Marija Kulišić 44,8
6. Antonio Mikulić Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 44,5
7. Petra Uglešić Medicinska škola Ante Kuzmanića Marija Kulišić 42,0
8. Ivan Duka Gimnazija Jurja Barakovića Nataša Jambrek 41,1
9. Karla Torbarina Gimnazija Jurja Barakovića Nataša Jambrek 40,7
10. Ante Sakić Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 40,1
11. Hana Rimanić Gimnazija Jurja Barakovića Nataša Jambrek 39,8
12. Josipa Župan Gimnazija Vladimira Nazora Monika Prološčić 39,5
13. Marino Troskot Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 37,6
14. Amalija Maruna Gimnazija Vladimira Nazora Maja Brčić 37,5
15. Romana Raspović Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 36,6
16. Petar Krešimir Lozo Zadarska privatna gimnazija Zdenka Pelaić 36,3
17. Josip Kršlović Zadarska privatna gimnazija Zdenka Pelaić 35,5
18. Marina Mršić Gimnazija Vladimira Nazora Monika Prološčić 33,4
19. Ivan Marić Gimnazija Vladimira Nazora Monika Prološčić 32,8
20. Marija Ljoka Gimnazija Franje Petrića Renata Ruić 32,5
21. Kristina Bajlo Prirodoslovno-grafička škola Barbara Gaćina 29,5
22. Josipa Cvijetović Gimnazija Franje Petrića Renata Ruić 29
23. Kristina Vojvodić Prirodoslovno-grafička škola Barbara Gaćina 29
24. Tina Deković Gimnazija Franje Petrića Renata Ruić 26
25. Filip Dabo Prirodoslovno-grafička škola Barbara Gaćina 23
26. Ivan Bužonja Prirodoslovno-grafička škola Barbara Gaćina 21,5
27. Kristina Gulan Prirodoslovno-grafička škola Barbara Gaćina 20,5
28. Tomislav Nakić Prirodoslovno-grafička škola Barbara Gaćina 17,8

 

 

 

 


 

2. razred

Učenik Škola Mentor Bodovi

1.

Agata Škunca Gimnazija Franje Petrića Renata Ruić 42
2. Antonija Burčul Gimnazija Franje Petrića Renata Ruić 40
3. Tanja Jović Gimnazija Franje Petrića Renata Ruić 33,5
4. Dino Milačić Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 30
5. Luka Vulin Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 23,5
6. Lovre Cukar Gimnazija Franje Petrića Renata Ruić 13
7. Antonija Kanjer Gimnazija Franje Petrića Renata Ruić 12
8. Dino Bajlo Gimnazija Jurja Barakovića Nataša Jambrek 12
9. Deni Mišlov Gimnazija Franje Petrića Renata Ruić 10,5
10. Nikola Sorić Gimnazija Jurja Barakovića Nataša Jambrek 6
11. Ivana Stopfer Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 5,5
12. Lovre Lovrinov Gimnazija Franje Petrića Renata Ruić 4

 

3. razred

Učenik Škola Mentor Bodovi

1.

Ivan Vidić Zadarska privatna gimnazija Zdenka Pelaić 44
2. Elizabeth Mayer Gimnazija J. Barakovića Nataša Jambrek 40,5
3. Mate Žepina Zadarska privatna gimnazija Zdenka Pelaić 25,5
4. Jadran Zorica Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 22,5
5. Darija Bogdanić Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 16
6. Petra Bilać Gimnazija F. Petrića Elizabeta D. Milković 15,5
7. Martina Vukašin Gimnazija Jurja Barakovića Nataša Jambrek 15
8. Martina Ugrinić Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 14
9. Ana Grgin Gimnazija F. Petrića Elizabeta D. Milković 12,5
10. Ina Veljančić Gimnazija Vladimira Nazora Monika Prološčić 12
11. Anita Šalina Gimnazija F. Petrića Elizabeta D. Milković 11,5
12. Ivana Raspović Gimnazija Vladimira Nazora Monika Prološčić 11,5
13. Marina Jurin Gimnazija F. Petrića Elizabeta D. Milković 9
14. Patricia Paić Gimnazija Vladimira Nazora Monika Prološčić 8
15. Roberta Vitlov Gimnazija Vladimira Nazora Monika Prološčić 7,5
16. Antonia Sekula Gimnazija Vladimira Nazora Monika Prološčić 5

 


 

4. razred

Učenik Škola Mentor Bodovi

1.

Matea Milanović  Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 22,5
2. Mateja Škunca Zadarska privatna gimnazija Zdenka Pelaić 13
3. Nina Belinić Gimnazija F. Petrića Elizabeta D. Milković 9
4. Anamarija Zdrilić Gimnazija F. Petrića Elizabeta D. Milković 9
5. Tea Andrović Knežević Gimnazija F. Petrića Elizabeta D. Milković 5
6. Martina Kolega Zadarska privatna gimnazija Zdenka Pelaić 4

 


U Zadru, 06. veljače 2007.

Predsjednica povjerenstva
Marija Kulišić     


 

© RivaOn - Zadnja promjena: