Školsko natjecanje

Školska natjecanja iz kemije
održana 13. ožujka 2007.


 

1. razred

Učenik Škola Mentor Bodovi

1.

Petra Bulić Gimnazija Jurja Barakovića Nataša Jambrek 45,5
2. Lucija Kovačević Gimnazija Franje Petrića Renata Ruić 43,25
3. Antonio Mikulić Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 41,5
4. Marija Ljoka Gimnazija Franje Petrića Renata Ruić 37
5. Kristina Brzić Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 34
6. Josip Kršlović Zadarska privatna gimnazija Zdenka Pelaić 31,5
6. Hana Rimanić Gimnazija Jurja Barakovića Nataša Jambrek 31,5
7. Ante Sakić Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 29
8. Diana Stojanov Medicinska škola Ante Kuzmanića Marija Kulišić 27,75
8. Marino Troskot Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 27,75
9. Karla Torbarina Gimnazija Jurja Barakovića Nataša Jambrek 27,5
10. Josipa Župan Gimnazija Vladimira Nazora Monika Prološčić 27
11. Ivan Duka Gimnazija Jurja Barakovića Nataša Jambrek 25
12. Josipa Cvijetović Gimnazija Franje Petrića Renata Ruić 23,50
13. Romana Raspović Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 22,5
14. Mateo Bubičić Medicinska škola Ante Kuzmanića Marija Kulišić 22
15. Petra Uglešić Medicinska škola Ante Kuzmanića Marija Kulišić 21,25
16. Amalija Maruna Gimnazija Vladimira Nazora Maja Brčić 18,5
17. Ivan Marić Gimnazija Vladimira Nazora Monika Prološčić 17,75
18. Kristina Bajlo Prirodoslovno-grafička škola Barbara Gaćina 12,5
19. Kristina Vojvodić Prirodoslovno-grafička škola Barbara Gaćina 10
  Petar Krešimir Lozo Zadarska privatna gimnazija Zdenka Pelaić  
  Marina Mršić Gimnazija Vladimira Nazora Monika Prološčić  

 

 

 

 


 

2. razred

Učenik Škola Mentor Bodovi

1.

Agata Škunca Gimnazija Franje Petrića Renata Ruić 41
2. Tanja Jović Gimnazija Franje Petrića Renata Ruić 34
3. Antonija Burčul Gimnazija Franje Petrića Renata Ruić 28
4. Luka Vulin Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 11
Dino Milačić Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić

 

3. razred

Učenik Škola Mentor Bodovi

1.

Ivan Vidić Zadarska privatna gimnazija Zdenka Pelaić 35,5
2. Elizabeth Mayer Gimnazija Jurja Barakovića Nataša Jambrek 26
3. Mate Žepina Zadarska privatna gimnazija Zdenka Pelaić 18
3. Jadran Zorica Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 18

 


 

4. razred

Učenik Škola Mentor Bodovi

1.

Matea Milanović  Srednja škola Biograd na moru Neda Erlić 20,5
2. Anamarija Zdrilić Gimnazija Franje Petrića Elizabeta D. Milković 15
3. Nina Belinić Gimnazija Franje Petrića Elizabeta D. Milković 4,5
Mateja Škunca Zadarska privatna gimnazija Zdenka Pelaić

 


U Zadru, 13. ožujka 2007.

Predsjednica povjerenstva
Marija Kulišić     


 

© RivaOn - Zadnja promjena: