Natjecanje učenika srednjih škola Zadarske županije
~ ŽUPANIJSKO NATJECANJE ~

 

1. razred

Učenik Škola Mentor Bodovi
1. Daniel Jelušić Gimnazija Vladimira Nazora, Zadar Stanka Milković 20
1. Toni Martinović Gimnazija Franje Petrića, Zadar Andrea Uroda 20
2. Niko Mikuličić Gimnazija Franje Petrića, Zadar Andrea Uroda 14
3. Đana Adžić Gimnazija Vladimira Nazora, Zadar Stanka Milković 13
4. Krešimir Friganović Gimnazija Franje Petrića, Zadar Andrea Uroda 7
4. Ive Miletić Zadarska privatna gimnazija, Zadar Svjetlana Balić 7

2. razred

Učenik Škola Mentor Bodovi
1. Jure Kvartuč Gimnazija Franje Petrića, Zadar Davor Katunarić 25
2. Margarita Pedišić Gimnazija Jurja Barakovića, Zadar Ranko Artuković 16
2. Sandro Zurich Gimnazija Franje Petrića, Zadar Davor Katunarić 16
2. Klaudija Bašić Gimnazija Vladimira Nazora, Zadar Amalija Mirković 16
3. Dino Šimićev Gimnazija Franje Petrića, Zadar Davor Katunarić 14
4. Mate Mišlov Gimnazija Jurja Barakovića, Zadar Ranko Artuković 13
5. Andrea Jurov Gimnazija Franje Petrića, Zadar Davor Katunarić 11
6. Ivan Bogdanić Gimnazija Franje Petrića, Zadar Davor Katunarić 5
7. Marina Šimunić Gimnazija Vladimira Nazora, Zadar Amalija Mirković 4
8. Mate Serdarević Gimnazija Jurja Barakovića, Zadar Ranko Artuković 3
9. Izabela Bratović Gimnazija Jurja Barakovića, Zadar Ranko Artuković 2
9. Šime Šoša Gimnazija Vladimira Nazora, Zadar Amalija Mirkovi 2
10. Petar Vlahović Gimnazija Jurja Barakovića, Zadar Ranko Artuković 1

3. razred

Učenik Škola Mentor Bodovi
1. Damir Mulc Gimnazija Franje Petrića, Zadar Davor Katunarić 32
2. Stipe Šarlija Gimnazija Franje Petrića, Zadar Davor Katunarić 18
3. Branimir Jurić Gimnazija Franje Petrića, Zadar Davor Katunarić 16
4. Ivana Raspović Gimnazija Vladimira Nazora, Zadar Stanka Milković 11
5. Ivica Nekić Gimnazija Franje Petrića, Zadar Davor Katunarić 7

4. razred

Učenik Škola Mentor Bodovi
1. Lovre Bogdanić Gimnazija Franje Petrića, Zadar Davor Katunarić 23
 

Predsjednik povjerenstva:   
Ranko Artuković, prof. savjetnik


© RivaOn - Zadnja promjena: