Konačni rezultati međužupanijskog natjecanja iz filozofije (20. ožujka 2007.)


Učenik Škola Mentor Bodovi za pojmove Bodovi za esej Ukupno
bodovi

1.

LUKA LAMBAŠA Gimnazija Antuna Vrančića Šibenik Nives Triva 18  48 66
2. BOJAN PAŽEK Klasična gimnazija Ivana Pavla II. Klaudija Vučetić 15 50 65
3. EMA MENĐUŠIĆ-ŠKUGOR Gimnazija Antuna Vrančića Šibenik Nives Triva 14 46 60
3. TAMARA TOMIĆ Klasična gimnazija Ivana Pavla II. Klaudija Vučetić 12 48 60
4. SELMA SUBOTIĆ Gimnazija Franje Petrića Zvjezdana Dunatov 11 48 59
5. ŠIME MATAK Gimnazija Franje Petrića Zvjezdana Dunatov 12 46 58
6. IVANA GRGUREV Gimnazija Antuna Vrančića Šibenik Nives Triva 16 40 56
7. ANETA TRNINIĆ Gimnazija Franje Petrića Zvjezdana Dunatov 10 44 54
8. LEJLA SELIMOVIĆ Gimnazija Antuna Vrančića Šibenik Nives Triva 11 42 53
8. ANICA GAMBIRAŽA Gimnazija Franje Petrića Zvjezdana Dunatov 14  38 52
9. MARINA MALENICA Gimnazija Antuna Vrančića Šibenik Nives Triva 9 42 51
10. ANA SAVIĆ Gimnazija Antuna Vrančića Šibenik Nives Triva 8 42 50
10. KATIA KLARIN Gimnazija Franje Petrića Zvjezdana Dunatov 12 38 50
11. ANA JERIČEVIĆ Gimnazija Vladimira Nazora Jasenka Vežić 5 44 49
12. TONI SKORIĆ Gimnazija Antuna Vrančića Šibenik Nives Triva 13 34 47
12. IVAN JURIĆ Gimnazija Antuna Vrančića Šibenik Nives Triva 9 38 47
13. ZRINKA ŠIMUNIĆ Gimnazija Franje Petrića Zvjezdana Dunatov 13 32 45
14. IVAN HORVAT Gimnazija Vladimira Nazora Jasenka Vežić 6 36 42
14. NIKOLA VRANJIĆ Gimnazija Antuna Vrančića Šibenik Nives Triva 8 34 42
15. ENA JUROV Gimnazija Jurja Barakovića Zoran Supičić 5 36 41
16. STELLA RAK Gimnazija Antuna Vrančića Šibenik Nives Triva 10 28 38
16. JOSIP IVKOVIĆ Gimnazija Vladimira Nazora Jasenka Vežić 4 34 38
17. LUCIJA GRZUNOV Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Marin Bačić 6 26 32
18. ANA MORIĆ Gimnazija Jurja Barakovića Zoran Supičić 6 24 30
18. MARTINA KAMENARIK Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Marin Bačić 4 26 30
19. DARKO RODIĆ Gimnazija Jurja Barakovića Zoran Supičić 7 4 11
20. TEA IVAS Gimnazija Vladimira Nazora Jasenka Vežić 4 4 8
21. IVANA IVANOV Gimnazija Jurja Barakovića Zoran Supičić 6 0 6
22. SUNČICA GIMNAZIJA JURAJ BARAKOVIĆ Zoran Supičić 3 0 3
23. ANTE ĐINĐIĆ Gimnazija Jurja Barakovića Zoran Supičić 2 0 2
24. JURE MARETIĆ Gimnazija Jurja Barakovića Zoran Supičić 1 0 1
  KATARINA SORIĆ Gimnazija Jurja Barakovića Zoran Supičić      
  ANDREA STRAŠEK Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Marin Bačić      
  MAJA ČEKO Gimnazija Antuna Vrančića Šibenik Nives Triva      

 


Predsjednik prosudbenog povjerenstva:
Bruno ĆURKO, prof.

 

Predsjednica provedbenog
povjerenstva:
Jasenka Vežić, prof.


 

© RivaOn - Zadnja promjena: