Rezultati Županijskog natjecanja

održanog 05. travnja 2004. godine u Zadarskoj privatnoj gimnaziji


1. razred

Učenik Škola Mentor 1.zad 2.zad 3.zad 4.zad 5.zad Bodovi

1.

Marko Pelicarić Gimnazija J. Barakovića Ranko Artuković 4 2 1 7 1 15
2. Lovre Bogdanić Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 4 0 4 1 4 13
3. Doris Levačić Gimnazija J. Barakovića Ranko Artuković 1 0 2 2 2 7
4. Mario Jurjević Gimnazija J. Barakovića Ranko Artuković 0 2 0 0 0 2

2. razred

  Učenik Škola Mentor 1.zad 2.zad 3.zad 4.zad 5.zad Bodovi

1.

Marija Mustać Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 9 8 11 7 11 46
2. Marija Sorić Gimnazija V. Nazora Stanka Milković 9 6 7 7 11 40
3. Nina Anić Gimnazija J. Barakovića Katarina Juranov 9 2 6 7 10 34
4. Rafael Mrđen Gimnazija J. Barakovića Katarina Juranov 7 6 8 3 3 27
5. Luka Franov Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 9 7 1 7 0 24
6. Ivan Krišto Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 5 2 5 3 0 15
7. Marina Prenđa Gimnazija J. Barakovića Katarina Juranov 2 2 1 1 0 6
8. Ivan Jurić Gimnazija V. Nazora Stanka Milković 0 2 3 0 0 5

3. razred

  Učenik Škola Mentor 1.zad 2.zad 3.zad 4.zad 5.zad Bodovi

1.

Antonio Majdandžić Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 10 10 10 10 10 50
2. Anđelo Martinović Zadarska privatna gimnazija Nikica Simić 9 10 4 4 10 37
3. Daniel Miočić Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 5 10 4 10 3 32
4. Matija Perić Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 1 10 10 10 0 31
5. Hrvoje Marinović Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 10 5 1 2 8 26
6. Marija Đondraš Gimnazija J. Barakovića Ranko Artuković 9 5 0 10 0 24
7. Josipa Jurjević Gimnazija J. Barakovića Ranko Artuković 0 10 0 3 4 17
8. Igor Perica Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 5 3 4 0 0 12

4. razred

  Učenik Škola Mentor 1.zad 2.zad 3.zad 4.zad 5.zad Bodovi

1.

Ivan Vulić Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 7 1 10 10 10 38
2. Ivan Pedisić Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 2 0 4 6 0 12
3. Ante Ćustić Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 8 0 0 0 0 8

Povjerenstvo:
  1. Nikica Simić, prof. savjetnik (predsjednik) (ZPG)
  2. Ranko Artuković, prof. (voditelj stručnog vijeća fizike, član) (GJB)
  3. Stanka Milković, prof (član) (GVN)
  4. Davor Katunarić, prof. (član, GFP)

 

Rezultati Općinskog natjecanja

 

održanog 20. veljače 2004. godine u Zadarskoj privatnoj gimnaziji


1. razred

  Učenik Škola Mentor 1.zad 2.zad 3.zad 4.zad 5.zad Bodovi

1.

Marko Pelicarić Gimnazija J. Barakovića Ranko Artuković 10 2 9 3 4 28
2. Lovre Bogdanić Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 1 2 1 1 7 12
3. Mario Jurjević Gimnazija J. Barakovića Ranko Artuković 5 0 0 3 1 9
4. Doris Levačić Gimnazija J. Barakovića Ranko Artuković 0 0 0 3 2 5
5. Josipa Štulić Gimnazija J. Barakovića Ranko Artuković 0 1 0 2 0 3
6. Jakša Bašić Kemijska škola Snježana Stanin 0 1 1 0 0 2
7. Josip Subašić Kemijska škola Snježana Stanin 0 0 1 0 0 1
8. Benjamin Šimović Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić            
9. Dora Balać Gimnazija J. Barakovića Ranko Artuković            

2. razred

  Učenik Škola Mentor 1.zad 2.zad 3.zad 4.zad 5.zad Bodovi

1.

Marija Mustać Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 8 8 10 8 12 46
2. Rafael Mrđen Gimnazija J. Barakovića Katarina Juranov 8 10 10 8 8 44
3. Luka Franov Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 8 11 10 9 2 40
4. Tina Žic Gimnazija J. Barakovića Katarina Juranov 4 11 10 2 12 39
5. Marija Sorić Gimnazija V. Nazora Stanka Milković 3 10 10 0 11 34
6. Nina Anić Gimnazija J. Barakovića Katarina Juranov 1 10 10 2 10 33
7. Ivan Krišto Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 8 9 5 2 5 29
8. Ivan Jurić Gimnazija V. Nazora Stanka Milković 8 10 10 0 0 28
9. Marina Prenđa Gimnazija J. Barakovića Katarina Juranov 8 11 4 0 3 26
10. Ivana Nimac Gimnazija J. Barakovića Katarina Juranov 2 8 10 2 3 25
11. Marko Barišić Zadarska privatna gimnazija Svjetlana Balić            

3. razred

  Učenik Škola Mentor 1.zad 2.zad 3.zad 4.zad 5.zad Bodovi

1.

Antonio Majdandžić Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 10 10 10 10 10 50
2. Anđelo Martinović Zadarska privatna gimnazija Nikica Simić 10 10 7 10 10 47
3. Matija Perić Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 6 10 0 10 0 26
4. Hrvoje Marinović Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 2 7 1 10 1 21
5. Igor Perica Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 2 7 0 10 0 19
6. Marija Đondraš Gimnazija J. Barakovića Ranko Artuković 0 4 0 9 4 17
7. Josipa Jurjević Gimnazija J. Barakovića Ranko Artuković 2 4 3 5 2 16
8. Daniel Miočić Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 0 10 0 5 0 15
9. Jelena Tica Gimnazija J. Barakovića Ranko Artuković 1 4 0 2 5 12
10. Josip Veršić Gimnazija J. Barakovića Ranko Artuković 0 6 5 0 0 11
11. Pavle Šprljan Zadarska privatna gimnazija Nikica Simić            

4. razred

  Učenik Škola Mentor 1.zad 2.zad 3.zad 4.zad 5.zad Bodovi

1.

Ivan Vulić Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 10 10 10 5 10 45
2. Daniela Olujić Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 10 7 8 6 10 41
3. Ante Ćustić Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 8 7 10 0 10 35
4. Ivan Pedisić Gimnazija F. Petrića Davor Katunarić 10 6 3 5 6 30

   Na Županijsko natjecanje pozivaju se učenici koji se nalaze iznad crte (imena učenika ispisana žutim).

Povjerenstvo, u sastavu:
  1. Nikica Simić, prof. savjetnik (predsjednik) (ZPG)
  2. Ranko Artuković, prof. (voditelj stručnog vijeća fizike, član) (GJB)
  3. Stanka Milković, prof (član) (GVN)
  4. Davor Katunarić, prof. (član, GFP)

   ispravilo je radove i donijelo je odluku o tome koji će učenici biti pozvani na Županijski susret.
   Zadatke je sastavilo Državno povjerenstvo za fiziku.


© RivaOn - Zadnja promjena: